KBSL · 4. Hafta · 2024-2025 · 19 Ekim 2024 00:00
Çimsa ÇBK Mersin, Danilos Pizza karşısında 20 sayı farkla rahat bir galibiyet aldı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 25 | 18 | 20 | 14 | 77 |
| Çimsa ÇBK Mersin | 23 | 26 | 28 | 20 | 97 |
| Danilos Pizza | Kategori | Çimsa ÇBK Mersin |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.0 sezon ort. 76.2 | Tempo | 75.0 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
104.0 sezon ort. 99.3 | 100 hücumda sayı | 127.8 sezon ort. 109.0 |
47.1% sezon ort. 47.8% | eFG% | 70.0% sezon ort. 52.3% |
19.1% sezon ort. 16.8% | Top kaybı oranı | 20.0% sezon ort. 15.4% |
46.5% sezon ort. 29.8% | Hücum ribaundu % | 36.0% sezon ort. 31.6% |
23.2% sezon ort. 28.3% | Serbest atış oranı | 30.0% sezon ort. 25.8% |
31.9% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 38.3% sezon ort. 39.1% |
| Savunma | ||
127.8 sezon ort. 106.3 | 100 savunmada yenen sayı | 104.0 sezon ort. 96.8 |
70.0% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 49.2% |
20.0% sezon ort. 13.1% | Zorlanan top kaybı | 19.1% sezon ort. 16.3% |
36.0% sezon ort. 31.1% | Rakip hücum ribaundu % | 46.5% sezon ort. 22.1% |
30.0% sezon ort. 22.9% | Rakip serbest atış oranı | 23.2% sezon ort. 21.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marine Johannes Çimsa ÇBK Mersin · 33 dk+9.7 PIR
- Yağmur Bul Danilos Pizza · 20 dk+6.3 PIR
- Sinem Ataş Çimsa ÇBK Mersin · 28 dk+5.1 PIR
- Ivon Anderson Çimsa ÇBK Mersin · 35 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 31 dk−13.2 PIR
- Gizem Uca Danilos Pizza · 30 dk−6.9 PIR
- Iliana Rupert Çimsa ÇBK Mersin · 35 dk−4.0 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 36 dk−2.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ivon Anderson 200 top çalma barajını geçti
- Regan Ayleen Magarity 100 sayı barajını geçti
- Terezia Palenikova 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 74.0 | 75.0 | 104.0 | 47.1% | 19.1% | 46.5% | 23.2% | 127.8 | 70.0% | 20.0% | 64.0% | 30.0% | -23.8 |
| Çimsa ÇBK Mersin | 75.9 | 75.0 | 127.8 | 70.0% | 20.0% | 36.0% | 30.0% | 104.0 | 47.1% | 19.1% | 53.5% | 23.2% | +23.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | Çimsa ÇBK Mersin |
|---|---|---|
| 29/69 (%42.0) | Saha İçi Şut | 35/60 (%58.3) |
| 22/47 (%46.8) | 2 Sayı | 21/37 (%56.8) |
| 7/22 (%31.8) | 3 Sayı | 14/23 (%60.9) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 13/18 (%72.2) |
| 36 | Ribaund | 32 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 16 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 20 | Asist | 28 |
| 11 | Top Çalma | 10 |
| 0 | Blok | 5 |
| 18 | Top Kaybı | 17 |
| 18 | Faul | 21 |
| 160 | Verimlilik (PIR) | 248 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 18.10.2024Danilos Pizza 77-97 Çimsa ÇBK Mersin
- 10.01.2025Çimsa ÇBK Mersin 83-68 Danilos Pizza
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

