KBSL · 5. Hafta · 2024-2025 · 27 Ekim 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 2. çeyreği 25-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bodrum Basketbol | 18 | 14 | 17 | 11 | 60 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 20 | 25 | 12 | 21 | 78 |
| Bodrum Basketbol | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.7 sezon ort. 78.2 | Tempo | 67.7 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
87.9 sezon ort. 76.6 | 100 hücumda sayı | 116.1 sezon ort. 106.0 |
40.5% sezon ort. 40.3% | eFG% | 59.6% sezon ort. 53.1% |
8.8% sezon ort. 19.8% | Top kaybı oranı | 12.5% sezon ort. 16.7% |
23.4% sezon ort. 22.3% | Hücum ribaundu % | 34.2% sezon ort. 29.3% |
33.3% sezon ort. 18.8% | Serbest atış oranı | 7.4% sezon ort. 24.3% |
31.7% sezon ort. 40.7% | Üçlük payı | 27.9% sezon ort. 35.5% |
| Savunma | ||
116.1 sezon ort. 117.5 | 100 savunmada yenen sayı | 87.9 sezon ort. 91.7 |
59.6% sezon ort. 57.5% | Rakip eFG% | 40.5% sezon ort. 43.3% |
12.5% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 8.8% sezon ort. 15.9% |
34.2% sezon ort. 35.7% | Rakip hücum ribaundu % | 23.4% sezon ort. 28.0% |
7.4% sezon ort. 21.2% | Rakip serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 24.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Bodrum Basketbol · 31 dk+6.8 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray Çağdaş Faktoring · 14 dk+6.5 PIR
- Başak Gemalmaz Bodrum Basketbol · 10 dk+4.9 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray Çağdaş Faktoring · 19 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Laura Juskaite Bodrum Basketbol · 32 dk−17.8 PIR
- Arnezia Kayana Danielle Traylor Bodrum Basketbol · 39 dk−12.0 PIR
- Jisu Park Galatasaray Çağdaş Faktoring · 17 dk−6.6 PIR
- Yağmur Önal Bodrum Basketbol · 22 dk−4.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bodrum Basketbol | 68.2 | 67.7 | 87.9 | 40.5% | 8.8% | 23.4% | 33.3% | 116.1 | 59.6% | 12.5% | 65.8% | 7.4% | -28.1 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 67.2 | 67.7 | 116.1 | 59.6% | 12.5% | 34.2% | 7.4% | 87.9 | 40.5% | 8.8% | 76.6% | 33.3% | +28.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bodrum Basketbol | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 24/63 (%38.1) | Saha İçi Şut | 37/68 (%54.4) |
| 21/43 (%48.8) | 2 Sayı | 30/49 (%61.2) |
| 3/20 (%15.0) | 3 Sayı | 7/19 (%36.8) |
| 9/21 (%42.9) | Serbest Atış | 3/5 (%60.0) |
| 36 | Ribaund | 49 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 16 | Asist | 19 |
| 8 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 2 |
| 7 | Top Kaybı | 10 |
| 9 | Faul | 20 |
| 122 | Verimlilik (PIR) | 199 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 26.10.2024Bodrum Basketbol 60-78 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 17.01.2025Galatasaray Çağdaş Faktoring 100-27 Bodrum Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

