KBSL · 2. Hafta · 2024-2025 · 6 Ekim 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring maçı 14 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 15 | 19 | 16 | 18 | 68 |
| OGM Ormanspor | 11 | 18 | 10 | 15 | 54 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.6 sezon ort. 72.6 | Tempo | 76.6 sezon ort. 75.1 |
| Hücum | ||
88.8 sezon ort. 107.1 | 100 hücumda sayı | 70.5 sezon ort. 100.4 |
39.1% sezon ort. 54.0% | eFG% | 35.0% sezon ort. 49.2% |
17.7% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 21.3% sezon ort. 16.7% |
33.3% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 19.5% sezon ort. 28.6% |
37.5% sezon ort. 23.0% | Serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 26.0% |
29.7% sezon ort. 35.5% | Üçlük payı | 21.7% sezon ort. 28.4% |
| Savunma | ||
70.5 sezon ort. 92.5 | 100 savunmada yenen sayı | 88.8 sezon ort. 100.3 |
35.0% sezon ort. 43.5% | Rakip eFG% | 39.1% sezon ort. 48.7% |
21.3% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 17.7% sezon ort. 17.5% |
19.5% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 32.4% |
25.0% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 37.5% sezon ort. 24.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Derin Erdoğan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 21 dk+5.8 PIR
- Selin Gül Galatasaray Çağdaş Faktoring · 8 dk+4.4 PIR
- Jisu Park Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk+3.8 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray Çağdaş Faktoring · 9 dk+1.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 33 dk−13.2 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 26 dk−9.0 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray Çağdaş Faktoring · 9 dk−6.9 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Galatasaray Çağdaş Faktoring · 15 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Julie Vanloo 500 sayı barajını geçti
- Zeynep Şevval Gül 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 76.6 | 76.6 | 88.8 | 39.1% | 17.7% | 33.3% | 37.5% | 70.5 | 35.0% | 21.3% | 80.5% | 25.0% | +18.3 |
| OGM Ormanspor | 76.6 | 76.6 | 70.5 | 35.0% | 21.3% | 19.5% | 25.0% | 88.8 | 39.1% | 17.7% | 66.7% | 37.5% | -18.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 22/64 (%34.4) | Saha İçi Şut | 20/60 (%33.3) |
| 16/45 (%35.6) | 2 Sayı | 18/47 (%38.3) |
| 6/19 (%31.6) | 3 Sayı | 2/13 (%15.4) |
| 18/24 (%75.0) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 47 | Ribaund | 36 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 17 | Asist | 15 |
| 7 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 3 |
| 16 | Top Kaybı | 18 |
| 17 | Faul | 21 |
| 149 | Verimlilik (PIR) | 105 |
OGM Ormanspor
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 9, OGM Ormanspor 4 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 77-78 OGM Ormanspor
- 2023-2024 · OGM Ormanspor 89-95 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 92-84 OGM Ormanspor
- 2022-2023 · OGM Ormanspor 62-69 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · OGM Ormanspor 90-93 Galatasaray Çağdaş Faktoring


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.10.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 68-54 OGM Ormanspor
- 28.12.2024OGM Ormanspor 58-80 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

