KBSL · 29. Hafta · 2023-2024 · 16 Mart 2024 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; OGM Ormanspor Galatasaray Çağdaş Faktoring karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 23 | 22 | 13 | 19 | 77 |
| OGM Ormanspor | 17 | 27 | 18 | 16 | 78 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.8 sezon ort. 79.7 | Tempo | 76.8 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
100.5 sezon ort. 106.6 | 100 hücumda sayı | 101.4 sezon ort. 103.0 |
48.5% sezon ort. 53.0% | eFG% | 53.8% sezon ort. 49.7% |
12.9% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 18.6% sezon ort. 15.9% |
20.9% sezon ort. 29.9% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 31.5% |
22.1% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 13.6% sezon ort. 23.0% |
33.8% sezon ort. 35.0% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 31.1% |
| Savunma | ||
101.4 sezon ort. 103.4 | 100 savunmada yenen sayı | 100.5 sezon ort. 100.7 |
53.8% sezon ort. 48.2% | Rakip eFG% | 48.5% sezon ort. 48.6% |
18.6% sezon ort. 14.2% | Zorlanan top kaybı | 12.9% sezon ort. 14.5% |
25.0% sezon ort. 29.4% | Rakip hücum ribaundu % | 20.9% sezon ort. 25.1% |
13.6% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 22.1% sezon ort. 25.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 37 dk+8.0 PIR
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk+6.3 PIR
- Aleksandra Katanic OGM Ormanspor · 24 dk+6.1 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 32 dk+0.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nalyssa Rae Smith Galatasaray Çağdaş Faktoring · 32 dk−9.1 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 38 dk−8.4 PIR
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 28 dk−7.4 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 32 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gökşen Fitik 1.500 sayı barajını geçti
- Nalyssa Rae Smith 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 76.6 | 76.8 | 100.5 | 48.5% | 12.9% | 20.9% | 22.1% | 101.4 | 53.8% | 18.6% | 75.0% | 13.6% | -0.8 |
| OGM Ormanspor | 77.0 | 76.8 | 101.4 | 53.8% | 18.6% | 25.0% | 13.6% | 100.5 | 48.5% | 12.9% | 79.1% | 22.1% | +0.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 30/68 (%44.1) | Saha İçi Şut | 31/66 (%47.0) |
| 24/45 (%53.3) | 2 Sayı | 22/44 (%50.0) |
| 6/23 (%26.1) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 36 | Ribaund | 43 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 22 | Asist | 19 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 16 |
| 13 | Faul | 19 |
| 184 | Verimlilik (PIR) | 269 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 12 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 9, OGM Ormanspor 3 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · OGM Ormanspor 89-95 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 92-84 OGM Ormanspor
- 2022-2023 · OGM Ormanspor 62-69 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · OGM Ormanspor 90-93 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 61-65 OGM Ormanspor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 09.12.2023OGM Ormanspor 89-95 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 15.03.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 77-78 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

