KBSL · 27. Hafta · 2023-2024 · 3 Mart 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring maçı 14 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 27 | 28 | 28 | 30 | 113 |
| Çankaya Üniversitesi | 27 | 28 | 20 | 24 | 99 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
86.3 sezon ort. 79.4 | Tempo | 86.3 sezon ort. 83.0 |
| Hücum | ||
128.7 sezon ort. 105.6 | 100 hücumda sayı | 116.7 sezon ort. 98.9 |
55.6% sezon ort. 52.7% | eFG% | 56.8% sezon ort. 48.3% |
11.6% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 12.8% sezon ort. 15.5% |
54.5% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 23.7% sezon ort. 23.1% |
22.2% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 27.4% sezon ort. 27.8% |
23.3% sezon ort. 35.5% | Üçlük payı | 30.1% sezon ort. 34.8% |
| Savunma | ||
116.7 sezon ort. 102.9 | 100 savunmada yenen sayı | 128.7 sezon ort. 111.2 |
56.8% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 55.6% sezon ort. 52.7% |
12.8% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 11.6% sezon ort. 15.2% |
23.7% sezon ort. 29.4% | Rakip hücum ribaundu % | 54.5% sezon ort. 36.1% |
27.4% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 28 dk+31.0 PIR
- Nalyssa Rae Smith Galatasaray Çağdaş Faktoring · 35 dk+22.9 PIR
- Melike Yalçınkaya Çankaya Üniversitesi · 29 dk+8.8 PIR
- Brooke Michelle Mc Carty-Williams Çankaya Üniversitesi · 40 dk+7.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akbaş Galatasaray Çağdaş Faktoring · 24 dk−5.1 PIR
- Nathalie Esie Marie Fontaine Çankaya Üniversitesi · 39 dk−4.9 PIR
- Gülse Uğur Çankaya Üniversitesi · 19 dk−4.5 PIR
- Yağmur Önal Galatasaray Çağdaş Faktoring · 14 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Julie Vanloo 250 asist barajını geçti
- Teaira McCovan 750 ribaund barajını geçti
- Yağmur Önal 50 asist barajını geçti
- Brooke Michelle Mc Carty-Williams 500 sayı barajını geçti
- Nathalie Esie Marie Fontaine 250 ribaund barajını geçti
- Harika Gözde Eldaş 150. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 87.8 | 86.3 | 128.7 | 55.6% | 11.6% | 54.5% | 22.2% | 116.7 | 56.8% | 12.8% | 76.3% | 27.4% | +12.0 |
| Çankaya Üniversitesi | 84.8 | 86.3 | 116.7 | 56.8% | 12.8% | 23.7% | 27.4% | 128.7 | 55.6% | 11.6% | 45.5% | 22.2% | -12.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 49/90 (%54.4) | Saha İçi Şut | 36/73 (%49.3) |
| 47/69 (%68.1) | 2 Sayı | 25/51 (%49.0) |
| 2/21 (%9.5) | 3 Sayı | 11/22 (%50.0) |
| 13/20 (%65.0) | Serbest Atış | 16/20 (%80.0) |
| 53 | Ribaund | 29 |
| 24 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 31 | Asist | 22 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 4 |
| 13 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 14 |
| 289 | Verimlilik (PIR) | 215 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 7, Çankaya Üniversitesi 2 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Çankaya Üniversitesi 78-86 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-57 Çankaya Üniversitesi
- 2022-2023 · Çankaya Üniversitesi 62-76 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · Çankaya Üniversitesi 86-92 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 66-54 Çankaya Üniversitesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.11.2023Çankaya Üniversitesi 78-86 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 02.03.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 113-99 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

