KBSL · 24. Hafta · 2023-2024 · 15 Şubat 2024 00:00
Beşiktaş BOA ilk çeyreği 35-26 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş BOA | 35 | 31 | 20 | 18 | 104 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 26 | 27 | 19 | 17 | 89 |
| Beşiktaş BOA | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.3 sezon ort. 76.8 | Tempo | 80.3 sezon ort. 79.6 |
| Hücum | ||
130.3 sezon ort. 109.4 | 100 hücumda sayı | 110.3 sezon ort. 106.3 |
60.4% sezon ort. 48.8% | eFG% | 58.8% sezon ort. 52.7% |
9.9% sezon ort. 13.3% | Top kaybı oranı | 20.5% sezon ort. 15.9% |
32.4% sezon ort. 34.5% | Hücum ribaundu % | 37.5% sezon ort. 29.3% |
14.3% sezon ort. 27.0% | Serbest atış oranı | 19.1% sezon ort. 20.4% |
29.9% sezon ort. 31.7% | Üçlük payı | 29.4% sezon ort. 35.2% |
| Savunma | ||
110.3 sezon ort. 98.2 | 100 savunmada yenen sayı | 130.3 sezon ort. 102.5 |
58.8% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 60.4% sezon ort. 47.9% |
20.5% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 9.9% sezon ort. 14.5% |
37.5% sezon ort. 26.2% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 29.2% |
19.1% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 25.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Yueru Li Beşiktaş BOA · 40 dk+16.7 PIR
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 23 dk+13.0 PIR
- Jovana Nogic Beşiktaş BOA · 37 dk+11.5 PIR
- Büşra Akbaş Galatasaray Çağdaş Faktoring · 28 dk+9.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Galatasaray Çağdaş Faktoring · 37 dk−10.8 PIR
- Myisha Tyelle Hines Allen Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk−9.6 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 14 dk−6.9 PIR
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 40 dk−6.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş BOA | 79.8 | 80.3 | 130.3 | 60.4% | 9.9% | 32.4% | 14.3% | 110.3 | 58.8% | 20.5% | 62.5% | 19.1% | +20.0 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 80.7 | 80.3 | 110.3 | 58.8% | 20.5% | 37.5% | 19.1% | 130.3 | 60.4% | 9.9% | 67.6% | 14.3% | -20.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş BOA | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 41/77 (%53.2) | Saha İçi Şut | 37/68 (%54.4) |
| 30/54 (%55.6) | 2 Sayı | 31/48 (%64.6) |
| 11/23 (%47.8) | 3 Sayı | 6/20 (%30.0) |
| 11/11 (%100.0) | Serbest Atış | 9/13 (%69.2) |
| 31 | Ribaund | 35 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 28 | Asist | 21 |
| 10 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 3 |
| 9 | Top Kaybı | 19 |
| 14 | Faul | 16 |
| 252 | Verimlilik (PIR) | 195 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 17 karşılaşmada Beşiktaş BOA 7, Galatasaray Çağdaş Faktoring 10 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 03.11.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 61-103 Beşiktaş BOA
- 14.02.2024Beşiktaş BOA 104-89 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

