KBSL · 3. Hafta · 2024-2025 · 13 Ekim 2024 00:00
Fenerbahçe Opet maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Opet | 16 | 26 | 20 | 20 | 82 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 18 | 20 | 13 | 22 | 73 |
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.7 sezon ort. 74.2 | Tempo | 68.7 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
121.3 sezon ort. 115.2 | 100 hücumda sayı | 104.7 sezon ort. 106.4 |
57.5% sezon ort. 56.9% | eFG% | 49.2% sezon ort. 53.6% |
9.5% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 10.6% sezon ort. 16.7% |
21.4% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 15.8% sezon ort. 30.1% |
25.0% sezon ort. 18.2% | Serbest atış oranı | 21.0% sezon ort. 23.7% |
33.3% sezon ort. 30.7% | Üçlük payı | 38.7% sezon ort. 35.1% |
| Savunma | ||
104.7 sezon ort. 88.3 | 100 savunmada yenen sayı | 121.3 sezon ort. 90.5 |
49.2% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 57.5% sezon ort. 42.7% |
10.6% sezon ort. 20.1% | Zorlanan top kaybı | 9.5% sezon ort. 15.8% |
15.8% sezon ort. 24.2% | Rakip hücum ribaundu % | 21.4% sezon ort. 28.0% |
21.0% sezon ort. 20.2% | Rakip serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 24.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brianna Fraser Galatasaray Çağdaş Faktoring · 36 dk+6.1 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray Çağdaş Faktoring · 19 dk+5.3 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Opet · 24 dk+3.2 PIR
- Julie Allemand Fenerbahçe Opet · 32 dk+2.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jisu Park Galatasaray Çağdaş Faktoring · 25 dk−15.8 PIR
- Gabrielle Williams Fenerbahçe Opet · 35 dk−8.1 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Opet · 11 dk−7.8 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray Çağdaş Faktoring · 14 dk−6.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Opet | 67.6 | 68.7 | 121.3 | 57.5% | 9.5% | 21.4% | 25.0% | 104.7 | 49.2% | 10.6% | 84.2% | 21.0% | +16.6 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 69.7 | 68.7 | 104.7 | 49.2% | 10.6% | 15.8% | 21.0% | 121.3 | 57.5% | 9.5% | 78.6% | 25.0% | -16.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 32/60 (%53.3) | Saha İçi Şut | 25/62 (%40.3) |
| 27/40 (%67.5) | 2 Sayı | 14/38 (%36.8) |
| 5/20 (%25.0) | 3 Sayı | 11/24 (%45.8) |
| 13/15 (%86.7) | Serbest Atış | 12/13 (%92.3) |
| 38 | Ribaund | 28 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 26 | Asist | 14 |
| 3 | Top Çalma | 1 |
| 1 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 8 |
| 13 | Faul | 18 |
| 222 | Verimlilik (PIR) | 141 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 33 karşılaşmada Fenerbahçe Opet 28, Galatasaray Çağdaş Faktoring 5 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 71-109 Fenerbahçe Opet
- 2023-2024 · Fenerbahçe Opet 83-66 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2023-2024 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-103 Fenerbahçe Opet
- 2023-2024 · Fenerbahçe Opet 84-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 78-87 Fenerbahçe Opet


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 12.10.2024Fenerbahçe Opet 82-73 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 03.01.2025Galatasaray Çağdaş Faktoring 61-65 Fenerbahçe Opet
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

