KBSL · 1. Hafta · 2024-2025 · 28 Eylül 2024 00:00
Fenerbahçe Opet 4. çeyreği 32-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Opet | 17 | 21 | 11 | 32 | 81 |
| Botaş | 19 | 17 | 10 | 10 | 56 |
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.2 sezon ort. 74.0 | Tempo | 73.2 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
112.1 sezon ort. 115.5 | 100 hücumda sayı | 75.6 sezon ort. 100.1 |
62.1% sezon ort. 56.8% | eFG% | 37.0% sezon ort. 47.5% |
20.2% sezon ort. 13.5% | Top kaybı oranı | 16.3% sezon ort. 15.7% |
29.2% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 31.8% |
20.7% sezon ort. 18.3% | Serbest atış oranı | 10.1% sezon ort. 20.9% |
22.4% sezon ort. 31.1% | Üçlük payı | 37.7% sezon ort. 35.6% |
| Savunma | ||
75.6 sezon ort. 89.3 | 100 savunmada yenen sayı | 112.1 sezon ort. 103.4 |
37.0% sezon ort. 46.7% | Rakip eFG% | 62.1% sezon ort. 49.6% |
16.3% sezon ort. 19.9% | Zorlanan top kaybı | 20.2% sezon ort. 15.6% |
26.7% sezon ort. 23.8% | Rakip hücum ribaundu % | 29.2% sezon ort. 27.6% |
10.1% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 20.7% sezon ort. 28.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marieme Badiane Fenerbahçe Opet · 26 dk+8.8 PIR
- Saliha Mandıracı Botaş · 29 dk+8.7 PIR
- Nikolina Milic Fenerbahçe Opet · 13 dk+7.8 PIR
- Khadijiah Docia Andrea Cave Botaş · 37 dk+6.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Claudia Monica Cuic Botaş · 35 dk−10.7 PIR
- İdil Yeniçulha Botaş · 9 dk−8.5 PIR
- Julie Allemand Fenerbahçe Opet · 27 dk−8.1 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Opet · 27 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Opet | 72.3 | 73.2 | 112.1 | 62.1% | 20.2% | 29.2% | 20.7% | 75.6 | 37.0% | 16.3% | 73.3% | 10.1% | +36.5 |
| Botaş | 74.1 | 73.2 | 75.6 | 37.0% | 16.3% | 26.7% | 10.1% | 112.1 | 62.1% | 20.2% | 70.8% | 20.7% | -36.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Opet | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 35/58 (%60.3) | Saha İçi Şut | 24/69 (%34.8) |
| 33/45 (%73.3) | 2 Sayı | 21/43 (%48.8) |
| 2/13 (%15.4) | 3 Sayı | 3/26 (%11.5) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 5/7 (%71.4) |
| 40 | Ribaund | 29 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 17 |
| 32 | Asist | 10 |
| 10 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 16 |
| 242 | Verimlilik (PIR) | 92 |
Fenerbahçe Opet
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Botaş
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 20 karşılaşmada Fenerbahçe Opet 18, Botaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.09.2024Fenerbahçe Opet 81-56 Botaş
- 23.12.2024Botaş 65-81 Fenerbahçe Opet
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

