WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2023-2024 · 23 Mart 2024 00:00

Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 20-8 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe Alagöz Holding2228201989
Botaş172181056
Dört Faktör
Fenerbahçe Alagöz HoldingKategoriBotaş
Tempo
74.7
sezon ort. 78.9
Tempo
74.7
sezon ort. 77.4
Hücum
119.7
sezon ort. 120.4
100 hücumda sayı
74.6
sezon ort. 98.0
56.1%
sezon ort. 57.7%
eFG%
39.4%
sezon ort. 46.8%
8.6%
sezon ort. 12.6%
Top kaybı oranı
19.7%
sezon ort. 14.8%
22.6%
sezon ort. 32.4%
Hücum ribaundu %
26.2%
sezon ort. 28.5%
28.8%
sezon ort. 18.8%
Serbest atış oranı
10.6%
sezon ort. 24.5%
18.2%
sezon ort. 30.3%
Üçlük payı
15.2%
sezon ort. 24.0%
Savunma
74.6
sezon ort. 87.2
100 savunmada yenen sayı
119.7
sezon ort. 97.7
39.4%
sezon ort. 44.9%
Rakip eFG%
56.1%
sezon ort. 46.6%
19.7%
sezon ort. 20.0%
Zorlanan top kaybı
8.6%
sezon ort. 14.6%
26.2%
sezon ort. 25.7%
Rakip hücum ribaundu %
22.6%
sezon ort. 25.3%
10.6%
sezon ort. 19.1%
Rakip serbest atış oranı
28.8%
sezon ort. 25.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.