KBSL · 30. Hafta · 2023-2024 · 20 Mart 2024 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding, OGM Ormanspor karşısında 28 sayı farkla rahat bir galibiyet aldı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 16 | 19 | 21 | 13 | 69 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 21 | 27 | 27 | 22 | 97 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.4 sezon ort. 77.1 | Tempo | 82.4 sezon ort. 78.7 |
| Hücum | ||
82.3 sezon ort. 103.8 | 100 hücumda sayı | 119.8 sezon ort. 120.4 |
44.3% sezon ort. 50.1% | eFG% | 65.0% sezon ort. 57.4% |
21.1% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 16.9% sezon ort. 12.4% |
23.9% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 32.3% |
15.7% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 19.2% |
35.7% sezon ort. 31.0% | Üçlük payı | 24.3% sezon ort. 30.2% |
| Savunma | ||
119.8 sezon ort. 100.0 | 100 savunmada yenen sayı | 82.3 sezon ort. 87.0 |
65.0% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 44.3% sezon ort. 44.8% |
16.9% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 21.1% sezon ort. 20.0% |
26.7% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 23.9% sezon ort. 25.8% |
12.9% sezon ort. 26.1% | Rakip serbest atış oranı | 15.7% sezon ort. 19.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Napheesa Collier Fenerbahçe Alagöz Holding · 31 dk+6.1 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 23 dk+4.9 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk+4.6 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Michaela Nne Onyenwere OGM Ormanspor · 24 dk−14.1 PIR
- Nikolina Milic Fenerbahçe Alagöz Holding · 26 dk−11.2 PIR
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 29 dk−10.1 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 22 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İdil Saçalır 50 asist barajını geçti
- Aleksandra Katanic 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 83.8 | 82.4 | 82.3 | 44.3% | 21.1% | 23.9% | 15.7% | 119.8 | 65.0% | 16.9% | 73.3% | 12.9% | -37.5 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 81.0 | 82.4 | 119.8 | 65.0% | 16.9% | 26.7% | 12.9% | 82.3 | 44.3% | 21.1% | 76.1% | 15.7% | +37.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 27/70 (%38.6) | Saha İçi Şut | 41/70 (%58.6) |
| 19/45 (%42.2) | 2 Sayı | 32/53 (%60.4) |
| 8/25 (%32.0) | 3 Sayı | 9/17 (%52.9) |
| 7/11 (%63.6) | Serbest Atış | 6/9 (%66.7) |
| 33 | Ribaund | 43 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 17 | Asist | 35 |
| 9 | Top Çalma | 12 |
| 0 | Blok | 4 |
| 20 | Top Kaybı | 15 |
| 13 | Faul | 13 |
| 121 | Verimlilik (PIR) | 286 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Fenerbahçe Alagöz Holding 13 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 15.12.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 88-62 OGM Ormanspor
- 19.03.2024OGM Ormanspor 69-97 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

