KBSL · 25. Hafta · 2023-2024 · 18 Şubat 2024 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 26 | 29 | 21 | 24 | 100 |
| Beşiktaş BOA | 29 | 24 | 15 | 23 | 91 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.6 sezon ort. 78.9 | Tempo | 74.6 sezon ort. 77.0 |
| Hücum | ||
131.7 sezon ort. 120.0 | 100 hücumda sayı | 124.3 sezon ort. 109.6 |
61.2% sezon ort. 57.6% | eFG% | 50.7% sezon ort. 49.1% |
12.8% sezon ort. 12.5% | Top kaybı oranı | 10.6% sezon ort. 13.3% |
30.3% sezon ort. 32.2% | Hücum ribaundu % | 48.8% sezon ort. 34.0% |
26.9% sezon ort. 18.8% | Serbest atış oranı | 42.3% sezon ort. 26.0% |
37.3% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 31.6% |
| Savunma | ||
124.3 sezon ort. 85.8 | 100 savunmada yenen sayı | 131.7 sezon ort. 97.5 |
50.7% sezon ort. 44.6% | Rakip eFG% | 61.2% sezon ort. 46.7% |
10.6% sezon ort. 20.3% | Zorlanan top kaybı | 12.8% sezon ort. 14.6% |
48.8% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 26.3% |
42.3% sezon ort. 18.1% | Rakip serbest atış oranı | 26.9% sezon ort. 22.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 40 dk+7.0 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 35 dk+4.9 PIR
- Napheesa Collier Fenerbahçe Alagöz Holding · 34 dk+4.5 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 32 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ivon Anderson Fenerbahçe Alagöz Holding · 30 dk−8.6 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk−8.3 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk−5.8 PIR
- Yueru Li Beşiktaş BOA · 35 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 75.9 | 74.6 | 131.7 | 61.2% | 12.8% | 30.3% | 26.9% | 124.3 | 50.7% | 10.6% | 51.2% | 42.3% | +7.4 |
| Beşiktaş BOA | 73.2 | 74.6 | 124.3 | 50.7% | 10.6% | 48.8% | 42.3% | 131.7 | 61.2% | 12.8% | 69.7% | 26.9% | -7.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 34/67 (%50.7) | Saha İçi Şut | 31/71 (%43.7) |
| 20/42 (%47.6) | 2 Sayı | 21/47 (%44.7) |
| 14/25 (%56.0) | 3 Sayı | 10/24 (%41.7) |
| 18/18 (%100.0) | Serbest Atış | 19/30 (%63.3) |
| 32 | Ribaund | 44 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 21 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 29 | Asist | 19 |
| 4 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 4 |
| 11 | Top Kaybı | 10 |
| 26 | Faul | 20 |
| 242 | Verimlilik (PIR) | 202 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 23 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 20, Beşiktaş BOA 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 15.11.2023Beşiktaş BOA 62-80 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 17.02.2024Fenerbahçe Alagöz Holding 100-91 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

