KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2023-2024 · 29 Mart 2024 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 20-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 22 | 19 | 20 | 22 | 83 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 20 | 18 | 7 | 21 | 66 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.0 sezon ort. 78.9 | Tempo | 75.0 sezon ort. 79.8 |
| Hücum | ||
110.6 sezon ort. 120.6 | 100 hücumda sayı | 88.1 sezon ort. 106.9 |
46.7% sezon ort. 58.0% | eFG% | 50.8% sezon ort. 52.9% |
8.8% sezon ort. 12.6% | Top kaybı oranı | 22.9% sezon ort. 15.8% |
38.1% sezon ort. 32.0% | Hücum ribaundu % | 22.9% sezon ort. 29.7% |
21.1% sezon ort. 19.0% | Serbest atış oranı | 3.2% sezon ort. 20.8% |
21.1% sezon ort. 30.3% | Üçlük payı | 41.3% sezon ort. 34.8% |
| Savunma | ||
88.1 sezon ort. 86.8 | 100 savunmada yenen sayı | 110.6 sezon ort. 103.1 |
50.8% sezon ort. 44.6% | Rakip eFG% | 46.7% sezon ort. 48.4% |
22.9% sezon ort. 19.9% | Zorlanan top kaybı | 8.8% sezon ort. 14.5% |
22.9% sezon ort. 25.8% | Rakip hücum ribaundu % | 38.1% sezon ort. 29.0% |
3.2% sezon ort. 19.3% | Rakip serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 33 dk+2.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 24 dk−15.7 PIR
- Ivon Anderson Fenerbahçe Alagöz Holding · 35 dk−11.5 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 31 dk−10.8 PIR
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 20 dk−8.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 75.0 | 75.0 | 110.6 | 46.7% | 8.8% | 38.1% | 21.1% | 88.1 | 50.8% | 22.9% | 77.1% | 3.2% | +22.5 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 74.9 | 75.0 | 88.1 | 50.8% | 22.9% | 22.9% | 3.2% | 110.6 | 46.7% | 8.8% | 61.9% | 21.1% | -22.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 34/76 (%44.7) | Saha İçi Şut | 26/63 (%41.3) |
| 31/60 (%51.7) | 2 Sayı | 14/37 (%37.8) |
| 3/16 (%18.8) | 3 Sayı | 12/26 (%46.2) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 2/2 (%100.0) |
| 43 | Ribaund | 34 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 26 | Asist | 15 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 0 |
| 8 | Top Kaybı | 19 |
| 9 | Faul | 15 |
| 224 | Verimlilik (PIR) | 126 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 31 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 26, Galatasaray Çağdaş Faktoring 5 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-103 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2023-2024 · Fenerbahçe Alagöz Holding 84-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 78-87 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2022-2023 · Fenerbahçe Alagöz Holding 84-60 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 62-80 Fenerbahçe Alagöz Holding


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 16.09.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 84-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 26.12.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-103 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 28.03.2024Fenerbahçe Alagöz Holding 83-66 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 01.04.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 71-109 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

