WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 3. Maç · 2023-2024 · 27 Mart 2024 00:00

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

75 - 78

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Galatasaray Çağdaş Faktoring Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor1522201875
Galatasaray Çağdaş Faktoring1620261678
Dört Faktör
Mehmet Kavan Yapı İzmit BelediyesporKategoriGalatasaray Çağdaş Faktoring
Tempo
75.9
sezon ort. 79.7
Tempo
75.9
sezon ort. 79.7
Hücum
97.8
sezon ort. 104.4
100 hücumda sayı
103.9
sezon ort. 106.5
46.4%
sezon ort. 48.8%
eFG%
57.9%
sezon ort. 52.7%
17.6%
sezon ort. 14.4%
Top kaybı oranı
21.0%
sezon ort. 15.9%
33.3%
sezon ort. 27.9%
Hücum ribaundu %
20.0%
sezon ort. 29.8%
18.8%
sezon ort. 31.0%
Serbest atış oranı
28.1%
sezon ort. 20.2%
33.3%
sezon ort. 33.4%
Üçlük payı
36.8%
sezon ort. 35.0%
Savunma
103.9
sezon ort. 97.6
100 savunmada yenen sayı
97.8
sezon ort. 103.5
57.9%
sezon ort. 47.7%
Rakip eFG%
46.4%
sezon ort. 48.4%
21.0%
sezon ort. 16.1%
Zorlanan top kaybı
17.6%
sezon ort. 14.3%
20.0%
sezon ort. 25.2%
Rakip hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 29.1%
28.1%
sezon ort. 25.4%
Rakip serbest atış oranı
18.8%
sezon ort. 24.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.