KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2023-2024 · 23 Mart 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 2. çeyreği 29-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 19 | 13 | 19 | 13 | 64 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 18 | 29 | 24 | 19 | 90 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.5 sezon ort. 79.5 | Tempo | 79.5 sezon ort. 79.6 |
| Hücum | ||
80.0 sezon ort. 105.0 | 100 hücumda sayı | 114.0 sezon ort. 106.2 |
33.3% sezon ort. 49.3% | eFG% | 65.9% sezon ort. 52.5% |
9.6% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 25.6% sezon ort. 15.7% |
25.5% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 39.3% sezon ort. 29.3% |
20.5% sezon ort. 31.0% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 20.5% |
28.2% sezon ort. 33.6% | Üçlük payı | 41.3% sezon ort. 34.8% |
| Savunma | ||
114.0 sezon ort. 97.2 | 100 savunmada yenen sayı | 80.0 sezon ort. 104.0 |
65.9% sezon ort. 47.4% | Rakip eFG% | 33.3% sezon ort. 48.9% |
25.6% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 9.6% sezon ort. 14.5% |
39.3% sezon ort. 24.7% | Rakip hücum ribaundu % | 25.5% sezon ort. 29.4% |
14.3% sezon ort. 25.8% | Rakip serbest atış oranı | 20.5% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk+12.8 PIR
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 13 dk+4.9 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk+3.1 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 27 dk+0.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jaime Nared Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 33 dk−16.1 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 36 dk−11.3 PIR
- Sierra Lashe Calhoun Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 31 dk−10.2 PIR
- Özge Özışık Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 29 dk−7.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 80.0 | 79.5 | 80.0 | 33.3% | 9.6% | 25.5% | 20.5% | 114.0 | 65.9% | 25.6% | 60.7% | 14.3% | -34.0 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 79.0 | 79.5 | 114.0 | 65.9% | 25.6% | 39.3% | 14.3% | 80.0 | 33.3% | 9.6% | 74.5% | 20.5% | +34.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 25/78 (%32.1) | Saha İçi Şut | 36/63 (%57.1) |
| 23/56 (%41.1) | 2 Sayı | 25/37 (%67.6) |
| 2/22 (%9.1) | 3 Sayı | 11/26 (%42.3) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 31 | Ribaund | 52 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 17 | Savunma Ribaundu | 41 |
| 17 | Asist | 25 |
| 11 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 4 |
| 9 | Top Kaybı | 23 |
| 15 | Faul | 18 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 250 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 2, Galatasaray Çağdaş Faktoring 7 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 93-79 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2023-2024 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 61-73 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2021-2022 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 74-63 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2021-2022 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 69-80 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2020-2021 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 89-57 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 3-2
- 23.09.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 61-73 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 29.12.2023Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 93-79 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 22.03.2024Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 64-90 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 24.03.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-95 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 26.03.2024Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 75-78 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

