WbInsight

KBSL · 26. Hafta · 2023-2024 · 25 Şubat 2024 00:00

84 - 79

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

Beşiktaş BOA maçı 5 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Beşiktaş BOA2017222584
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor2015261879
Dört Faktör
Beşiktaş BOAKategoriMehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
76.9
sezon ort. 76.9
Tempo
76.9
sezon ort. 79.6
Hücum
109.1
sezon ort. 110.1
100 hücumda sayı
102.8
sezon ort. 104.2
50.8%
sezon ort. 49.1%
eFG%
46.7%
sezon ort. 48.8%
16.7%
sezon ort. 13.1%
Top kaybı oranı
12.1%
sezon ort. 14.6%
35.1%
sezon ort. 34.4%
Hücum ribaundu %
35.0%
sezon ort. 27.8%
39.1%
sezon ort. 26.2%
Serbest atış oranı
14.7%
sezon ort. 31.2%
37.5%
sezon ort. 31.5%
Üçlük payı
33.3%
sezon ort. 33.4%
Savunma
102.8
sezon ort. 98.5
100 savunmada yenen sayı
109.1
sezon ort. 97.4
46.7%
sezon ort. 47.2%
Rakip eFG%
50.8%
sezon ort. 47.9%
12.1%
sezon ort. 14.6%
Zorlanan top kaybı
16.7%
sezon ort. 16.2%
35.0%
sezon ort. 26.2%
Rakip hücum ribaundu %
35.1%
sezon ort. 24.7%
14.7%
sezon ort. 23.2%
Rakip serbest atış oranı
39.1%
sezon ort. 25.1%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.