KBSL · 30. Hafta · 2023-2024 · 20 Mart 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 4. çeyreği 31-20 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin | 19 | 28 | 21 | 20 | 88 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 22 | 31 | 15 | 31 | 99 |
| ÇBK Mersin | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.3 sezon ort. 77.5 | Tempo | 78.3 sezon ort. 79.7 |
| Hücum | ||
111.8 sezon ort. 105.7 | 100 hücumda sayı | 127.2 sezon ort. 105.8 |
54.2% sezon ort. 51.5% | eFG% | 66.2% sezon ort. 52.4% |
10.4% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 11.0% sezon ort. 16.2% |
20.0% sezon ort. 31.0% | Hücum ribaundu % | 13.8% sezon ort. 29.9% |
18.1% sezon ort. 24.4% | Serbest atış oranı | 16.2% sezon ort. 20.5% |
40.3% sezon ort. 38.4% | Üçlük payı | 35.3% sezon ort. 35.0% |
| Savunma | ||
127.2 sezon ort. 95.0 | 100 savunmada yenen sayı | 111.8 sezon ort. 103.0 |
66.2% sezon ort. 45.6% | Rakip eFG% | 54.2% sezon ort. 48.2% |
11.0% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 10.4% sezon ort. 14.5% |
13.8% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 29.5% |
16.2% sezon ort. 24.8% | Rakip serbest atış oranı | 18.1% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 38 dk+17.9 PIR
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 26 dk+10.6 PIR
- Elizabeth Williams ÇBK Mersin · 19 dk+10.1 PIR
- Derin Yaya ÇBK Mersin · 30 dk+10.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Avcı Yılmaz ÇBK Mersin · 24 dk−7.5 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 16 dk−5.8 PIR
- Melis Gülcan ÇBK Mersin · 36 dk−5.5 PIR
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Julie Vanloo 100 ribaund barajını geçti
- İnci Güçlü 150. maçına çıktı
- Derin Yaya 1.000 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin | 78.7 | 78.3 | 111.8 | 54.2% | 10.4% | 20.0% | 18.1% | 127.2 | 66.2% | 11.0% | 86.2% | 16.2% | -15.4 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 77.8 | 78.3 | 127.2 | 66.2% | 11.0% | 13.8% | 16.2% | 111.8 | 54.2% | 10.4% | 80.0% | 18.1% | +15.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 34/72 (%47.2) | Saha İçi Şut | 40/68 (%58.8) |
| 24/43 (%55.8) | 2 Sayı | 30/44 (%68.2) |
| 10/29 (%34.5) | 3 Sayı | 10/24 (%41.7) |
| 10/13 (%76.9) | Serbest Atış | 9/11 (%81.8) |
| 33 | Ribaund | 36 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 29 | Asist | 33 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 0 |
| 9 | Top Kaybı | 9 |
| 16 | Faul | 14 |
| 210 | Verimlilik (PIR) | 272 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 17 karşılaşmada ÇBK Mersin 8, Galatasaray Çağdaş Faktoring 9 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 16.12.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 74-83 ÇBK Mersin
- 19.03.2024ÇBK Mersin 88-99 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

