WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2023-2024 · 25 Mart 2024 00:00

83 - 95

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor ilk yarıyı 42-47 geride kapattı, ikinci yarıyı 53-36 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray Çağdaş Faktoring2225181883
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor2517233095
Dört Faktör
Galatasaray Çağdaş FaktoringKategoriMehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
77.7
sezon ort. 79.7
Tempo
77.7
sezon ort. 79.6
Hücum
104.4
sezon ort. 106.4
100 hücumda sayı
125.1
sezon ort. 103.5
62.3%
sezon ort. 52.6%
eFG%
59.8%
sezon ort. 48.4%
23.7%
sezon ort. 15.8%
Top kaybı oranı
13.0%
sezon ort. 14.5%
17.2%
sezon ort. 29.8%
Hücum ribaundu %
29.0%
sezon ort. 28.0%
29.8%
sezon ort. 20.1%
Serbest atış oranı
27.3%
sezon ort. 30.7%
42.1%
sezon ort. 34.8%
Üçlük payı
37.9%
sezon ort. 33.3%
Savunma
125.1
sezon ort. 102.7
100 savunmada yenen sayı
104.4
sezon ort. 97.5
59.8%
sezon ort. 48.0%
Rakip eFG%
62.3%
sezon ort. 47.6%
13.0%
sezon ort. 14.4%
Zorlanan top kaybı
23.7%
sezon ort. 16.0%
29.0%
sezon ort. 29.3%
Rakip hücum ribaundu %
17.2%
sezon ort. 25.2%
27.3%
sezon ort. 24.7%
Rakip serbest atış oranı
29.8%
sezon ort. 25.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.