KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2023-2024 · 2 Nisan 2024 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 4. çeyreği 37-18 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 22 | 16 | 15 | 18 | 71 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 27 | 18 | 27 | 37 | 109 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.6 sezon ort. 79.6 | Tempo | 80.6 sezon ort. 78.7 |
| Hücum | ||
88.6 sezon ort. 106.9 | 100 hücumda sayı | 134.6 sezon ort. 119.9 |
40.7% sezon ort. 53.2% | eFG% | 60.8% sezon ort. 57.5% |
16.5% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 8.4% sezon ort. 12.6% |
26.2% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 35.9% sezon ort. 32.1% |
20.0% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 10.8% sezon ort. 19.3% |
30.0% sezon ort. 35.2% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
134.6 sezon ort. 102.3 | 100 savunmada yenen sayı | 88.6 sezon ort. 86.8 |
60.8% sezon ort. 47.9% | Rakip eFG% | 40.7% sezon ort. 44.9% |
8.4% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 16.5% sezon ort. 20.1% |
35.9% sezon ort. 29.1% | Rakip hücum ribaundu % | 26.2% sezon ort. 25.7% |
10.8% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Duygu Özen Fenerbahçe Alagöz Holding · 11 dk+7.5 PIR
- Bria Nicole Hartley Galatasaray Çağdaş Faktoring · 28 dk+6.6 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 30 dk+6.1 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 28 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk−14.6 PIR
- Nikolina Milic Fenerbahçe Alagöz Holding · 27 dk−9.8 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 33 dk−9.8 PIR
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 16 dk−9.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Nikolina Milic 100 ribaund barajını geçti
- Yağmur Önal 50. maçına çıktı
- Yağmur Önal 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 80.2 | 80.6 | 88.6 | 40.7% | 16.5% | 26.2% | 20.0% | 134.6 | 60.8% | 8.4% | 64.1% | 10.8% | -46.1 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 81.0 | 80.6 | 134.6 | 60.8% | 8.4% | 35.9% | 10.8% | 88.6 | 40.7% | 16.5% | 73.8% | 20.0% | +46.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 27/70 (%38.6) | Saha İçi Şut | 43/83 (%51.8) |
| 24/49 (%49.0) | 2 Sayı | 28/53 (%52.8) |
| 3/21 (%14.3) | 3 Sayı | 15/30 (%50.0) |
| 14/14 (%100.0) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 36 | Ribaund | 45 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 17 | Asist | 37 |
| 6 | Top Çalma | 10 |
| 2 | Blok | 2 |
| 15 | Top Kaybı | 8 |
| 15 | Faul | 19 |
| 146 | Verimlilik (PIR) | 307 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 32 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 5, Fenerbahçe Alagöz Holding 27 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Fenerbahçe Alagöz Holding 83-66 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2023-2024 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-103 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2023-2024 · Fenerbahçe Alagöz Holding 84-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 78-87 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2022-2023 · Fenerbahçe Alagöz Holding 84-60 Galatasaray Çağdaş Faktoring


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 16.09.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 84-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 26.12.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-103 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 28.03.2024Fenerbahçe Alagöz Holding 83-66 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 01.04.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 71-109 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

