KBSL · 21. Hafta · 2019-2020 · 14 Mart 2020 00:00

69 - 76

Hatay BŞB. 4. çeyreği 26-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 19 | 13 | 26 | 11 | 69 |
| Hatay BŞB. | 15 | 20 | 15 | 26 | 76 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.9 sezon ort. 75.7 | Tempo | 79.9 sezon ort. 70.4 |
| Hücum | ||
85.9 sezon ort. 105.9 | 100 hücumda sayı | 95.6 sezon ort. 102.4 |
43.2% sezon ort. 51.4% | eFG% | 47.7% sezon ort. 48.3% |
19.3% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 15.2% sezon ort. 12.9% |
20.5% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 16.2% sezon ort. 28.3% |
18.2% sezon ort. 21.1% | Serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 20.4% |
36.4% sezon ort. 36.8% | Üçlük payı | 35.4% sezon ort. 39.7% |
| Savunma | ||
95.6 sezon ort. 105.7 | 100 savunmada yenen sayı | 85.9 sezon ort. 107.2 |
47.7% sezon ort. 51.3% | Rakip eFG% | 43.2% sezon ort. 50.0% |
15.2% sezon ort. 13.9% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 13.6% |
16.2% sezon ort. 23.1% | Rakip hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 30.7% |
26.2% sezon ort. 29.6% | Rakip serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 29 dk+9.2 PIR
- Dürdane Gülşah Gümüşay Hatay BŞB. · 23 dk+7.3 PIR
- Nevin Krısten Vatansever Birevim Elazığ İl Özel İdare · 36 dk+6.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Birevim Elazığ İl Özel İdare · 34 dk−9.6 PIR
- Kia Niema Vaughn Birevim Elazığ İl Özel İdare · 36 dk−5.8 PIR
- Asena Yalçın Hatay BŞB. · 28 dk−3.6 PIR
- Iva Slonjsak Birevim Elazığ İl Özel İdare · 22 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 80.3 | 79.9 | 85.9 | 43.2% | 19.3% | 20.5% | 18.2% | 95.6 | 47.7% | 15.2% | 83.8% | 26.2% | -9.7 |
| Hatay BŞB. | 79.5 | 79.9 | 95.6 | 47.7% | 15.2% | 16.2% | 26.2% | 85.9 | 43.2% | 19.3% | 79.5% | 18.2% | +9.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 25/66 (%37.9) | Saha İçi Şut | 28/65 (%43.1) |
| 18/42 (%42.9) | 2 Sayı | 22/42 (%52.4) |
| 7/24 (%29.2) | 3 Sayı | 6/23 (%26.1) |
| 12/12 (%100.0) | Serbest Atış | 14/17 (%82.4) |
| 39 | Ribaund | 37 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 20 | Asist | 22 |
| 7 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 13 |
| 22 | Faul | 16 |
| 75 | Verimlilik (PIR) | 92 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.12.2019Hatay BŞB. 80-79 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 13.03.2020Birevim Elazığ İl Özel İdare 69-76 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.