KBSL · 3. Hafta · 2024-2025 · 14 Ekim 2024 00:00
Maç normal süreyi 83-83 berabere tamamladı; İlkem Yapı Tarsus Spor uzatmada 15-12 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 20 | 25 | 23 | 15 | 12 | 95 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 27 | 12 | 22 | 22 | 15 | 98 |
| OGM Ormanspor | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
85.8 sezon ort. 74.7 | Tempo | 85.8 sezon ort. 78.2 |
| Hücum | ||
110.2 sezon ort. 98.4 | 100 hücumda sayı | 114.7 sezon ort. 99.0 |
58.1% sezon ort. 48.1% | eFG% | 52.1% sezon ort. 49.1% |
17.2% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 17.1% sezon ort. 18.1% |
22.6% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 35.9% sezon ort. 26.6% |
30.9% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 36.6% sezon ort. 27.0% |
19.1% sezon ort. 28.5% | Üçlük payı | 35.2% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
114.7 sezon ort. 99.0 | 100 savunmada yenen sayı | 110.2 sezon ort. 110.8 |
52.1% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 58.1% sezon ort. 54.8% |
17.1% sezon ort. 17.6% | Zorlanan top kaybı | 17.2% sezon ort. 15.0% |
35.9% sezon ort. 32.3% | Rakip hücum ribaundu % | 22.6% sezon ort. 27.2% |
36.6% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 30.9% sezon ort. 26.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 37 dk+9.3 PIR
- Jillian Alleyne İlkem Yapı Tarsus Spor · 43 dk+9.0 PIR
- Ceylin Altunpa İlkem Yapı Tarsus Spor · 17 dk+8.7 PIR
- Manolya Kurtulmuş OGM Ormanspor · 33 dk+8.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aisha Marie Sheppard İlkem Yapı Tarsus Spor · 27 dk−12.7 PIR
- Büşra Akgün İlkem Yapı Tarsus Spor · 25 dk−3.4 PIR
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 30 dk−2.7 PIR
- Elif Emirtekin İlkem Yapı Tarsus Spor · 12 dk−2.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 86.2 | 85.8 | 110.2 | 58.1% | 17.2% | 22.6% | 30.9% | 114.7 | 52.1% | 17.1% | 64.1% | 36.6% | -4.5 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 85.4 | 85.8 | 114.7 | 52.1% | 17.1% | 35.9% | 36.6% | 110.2 | 58.1% | 17.2% | 77.4% | 30.9% | +4.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| 37/68 (%54.4) | Saha İçi Şut | 32/71 (%45.1) |
| 32/55 (%58.2) | 2 Sayı | 22/46 (%47.8) |
| 5/13 (%38.5) | 3 Sayı | 10/25 (%40.0) |
| 16/21 (%76.2) | Serbest Atış | 24/26 (%92.3) |
| 32 | Ribaund | 38 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 28 | Asist | 25 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 17 |
| 21 | Faul | 17 |
| 224 | Verimlilik (PIR) | 218 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, İlkem Yapı Tarsus Spor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 13.10.2024OGM Ormanspor 95-98 İlkem Yapı Tarsus Spor
- 04.01.2025İlkem Yapı Tarsus Spor 88-85 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

