KBSL · 5. Hafta · 2024-2025 · 26 Ekim 2024 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 24-8 kazanarak maçı erken kopardı. Danilos Pizza ikinci yarıda 39-37 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 24 | 26 | 19 | 18 | 87 |
| Danilos Pizza | 8 | 20 | 19 | 20 | 67 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.4 sezon ort. 77.3 | Tempo | 72.4 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
121.3 sezon ort. 101.2 | 100 hücumda sayı | 91.6 sezon ort. 99.9 |
55.2% sezon ort. 48.0% | eFG% | 44.8% sezon ort. 47.9% |
12.1% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 20.0% sezon ort. 16.8% |
32.4% sezon ort. 24.3% | Hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 30.6% |
19.4% sezon ort. 24.8% | Serbest atış oranı | 39.7% sezon ort. 27.6% |
31.3% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 34.5% sezon ort. 33.8% |
| Savunma | ||
91.6 sezon ort. 107.1 | 100 savunmada yenen sayı | 121.3 sezon ort. 106.6 |
44.8% sezon ort. 52.9% | Rakip eFG% | 55.2% sezon ort. 49.9% |
20.0% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 12.1% sezon ort. 13.4% |
31.6% sezon ort. 30.0% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 31.2% |
39.7% sezon ort. 21.9% | Rakip serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 23.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sydney Wallace Nesibe Aydın · 32 dk+16.2 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 39 dk+6.5 PIR
- Jaime Nared Nesibe Aydın · 28 dk+5.4 PIR
- Lorena Serfa Nesibe Aydın · 31 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Terezia Palenikova Danilos Pizza · 27 dk−10.1 PIR
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 29 dk−9.8 PIR
- Erica K Wheeler Nesibe Aydın · 34 dk−7.0 PIR
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 31 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 71.7 | 72.4 | 121.3 | 55.2% | 12.1% | 32.4% | 19.4% | 91.6 | 44.8% | 20.0% | 68.4% | 39.7% | +29.7 |
| Danilos Pizza | 73.1 | 72.4 | 91.6 | 44.8% | 20.0% | 31.6% | 39.7% | 121.3 | 55.2% | 12.1% | 67.6% | 19.4% | -29.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| 33/67 (%49.3) | Saha İçi Şut | 24/58 (%41.4) |
| 25/46 (%54.3) | 2 Sayı | 20/38 (%52.6) |
| 8/21 (%38.1) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 13/13 (%100.0) | Serbest Atış | 15/23 (%65.2) |
| 37 | Ribaund | 35 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 18 | Asist | 18 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 17 |
| 23 | Faul | 14 |
| 218 | Verimlilik (PIR) | 130 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.10.2024Nesibe Aydın 87-67 Danilos Pizza
- 17.01.2025Danilos Pizza 71-75 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

