KBSL · 4. Hafta · 2024-2025 · 20 Ekim 2024 00:00
Beşiktaş BOA 1. çeyreği 28-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş BOA | 28 | 10 | 19 | 15 | 72 |
| Nesibe Aydın | 14 | 22 | 10 | 18 | 64 |
| Beşiktaş BOA | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.3 sezon ort. 74.3 | Tempo | 77.3 sezon ort. 77.1 |
| Hücum | ||
93.1 sezon ort. 100.9 | 100 hücumda sayı | 82.8 sezon ort. 102.8 |
43.2% sezon ort. 49.5% | eFG% | 43.1% sezon ort. 48.5% |
17.7% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 13.5% sezon ort. 14.0% |
32.5% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 9.3% sezon ort. 25.2% |
28.8% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 24.8% |
30.3% sezon ort. 31.1% | Üçlük payı | 47.7% sezon ort. 36.7% |
| Savunma | ||
82.8 sezon ort. 100.0 | 100 savunmada yenen sayı | 93.1 sezon ort. 107.1 |
43.1% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 43.2% sezon ort. 53.0% |
13.5% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 17.7% sezon ort. 16.3% |
9.3% sezon ort. 26.0% | Rakip hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 29.9% |
18.5% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 28.8% sezon ort. 22.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 30 dk+9.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Lorena Serfa Nesibe Aydın · 34 dk−12.1 PIR
- Holly Marie Winterburn Beşiktaş BOA · 36 dk−8.7 PIR
- Khaalia Hillsman Beşiktaş BOA · 31 dk−7.3 PIR
- Sydney Wallace Nesibe Aydın · 39 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş BOA | 77.4 | 77.3 | 93.1 | 43.2% | 17.7% | 32.5% | 28.8% | 82.8 | 43.1% | 13.5% | 90.7% | 18.5% | +10.3 |
| Nesibe Aydın | 77.3 | 77.3 | 82.8 | 43.1% | 13.5% | 9.3% | 18.5% | 93.1 | 43.2% | 17.7% | 67.5% | 28.8% | -10.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş BOA | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 27/66 (%40.9) | Saha İçi Şut | 23/65 (%35.4) |
| 24/46 (%52.2) | 2 Sayı | 13/34 (%38.2) |
| 3/20 (%15.0) | 3 Sayı | 10/31 (%32.3) |
| 15/19 (%78.9) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 52 | Ribaund | 31 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 39 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 19 | Asist | 13 |
| 6 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 0 |
| 16 | Top Kaybı | 11 |
| 17 | Faul | 17 |
| 177 | Verimlilik (PIR) | 117 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Beşiktaş BOA 6, Nesibe Aydın 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 19.10.2024Beşiktaş BOA 72-64 Nesibe Aydın
- 11.01.2025Nesibe Aydın 61-89 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

