KBSL · 3. Hafta · 2024-2025 · 12 Ekim 2024 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Nesibe Aydın Emlak Konut karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 16 | 17 | 16 | 14 | 63 |
| Nesibe Aydın | 19 | 19 | 14 | 14 | 66 |
| Emlak Konut | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.0 sezon ort. 74.6 | Tempo | 70.0 sezon ort. 77.4 |
| Hücum | ||
89.2 sezon ort. 104.2 | 100 hücumda sayı | 95.0 sezon ort. 102.3 |
50.0% sezon ort. 51.1% | eFG% | 41.5% sezon ort. 48.5% |
21.4% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 13.2% sezon ort. 14.0% |
13.3% sezon ort. 26.6% | Hücum ribaundu % | 31.1% sezon ort. 24.2% |
28.8% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 24.5% |
30.8% sezon ort. 43.2% | Üçlük payı | 41.5% sezon ort. 36.9% |
| Savunma | ||
95.0 sezon ort. 97.7 | 100 savunmada yenen sayı | 89.2 sezon ort. 107.1 |
41.5% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 52.7% |
13.2% sezon ort. 14.7% | Zorlanan top kaybı | 21.4% sezon ort. 16.2% |
31.1% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 13.3% sezon ort. 30.6% |
26.2% sezon ort. 24.8% | Rakip serbest atış oranı | 28.8% sezon ort. 22.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 33 dk+9.6 PIR
- Merve Arı Nesibe Aydın · 15 dk+3.4 PIR
- Damla Gezgin Nesibe Aydın · 32 dk+0.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler Nesibe Aydın · 38 dk−14.3 PIR
- Gamze Takmaz Emlak Konut · 28 dk−7.2 PIR
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 38 dk−6.9 PIR
- İnci Güçlü Emlak Konut · 18 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 70.6 | 70.0 | 89.2 | 50.0% | 21.4% | 13.3% | 28.8% | 95.0 | 41.5% | 13.2% | 68.9% | 26.2% | -5.8 |
| Nesibe Aydın | 69.5 | 70.0 | 95.0 | 41.5% | 13.2% | 31.1% | 26.2% | 89.2 | 50.0% | 21.4% | 86.7% | 28.8% | +5.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 24/52 (%46.2) | Saha İçi Şut | 23/65 (%35.4) |
| 20/36 (%55.6) | 2 Sayı | 15/38 (%39.5) |
| 4/16 (%25.0) | 3 Sayı | 8/27 (%29.6) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 35 | Ribaund | 40 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 10 | Asist | 19 |
| 3 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 11 |
| 19 | Faul | 19 |
| 131 | Verimlilik (PIR) | 147 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Emlak Konut 2, Nesibe Aydın 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 11.10.2024Emlak Konut 63-66 Nesibe Aydın
- 03.01.2025Nesibe Aydın 104-107 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

