KBSL · 6. Hafta · 2024-2025 · 2 Kasım 2024 00:00
Danilos Pizza ilk yarıyı 33-45 geride kapattı, ikinci yarıyı 50-30 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Danilos Pizza | 19 | 14 | 24 | 26 | 83 |
| Beşiktaş BOA | 19 | 26 | 18 | 12 | 75 |
| Danilos Pizza | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.9 sezon ort. 76.3 | Tempo | 72.9 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
116.0 sezon ort. 98.8 | 100 hücumda sayı | 101.0 sezon ort. 100.6 |
46.3% sezon ort. 47.8% | eFG% | 49.2% sezon ort. 49.3% |
9.2% sezon ort. 17.3% | Top kaybı oranı | 21.7% sezon ort. 16.0% |
34.1% sezon ort. 30.4% | Hücum ribaundu % | 50.0% sezon ort. 28.0% |
35.3% sezon ort. 27.7% | Serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 24.4% |
41.2% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 27.0% sezon ort. 31.2% |
| Savunma | ||
101.0 sezon ort. 107.5 | 100 savunmada yenen sayı | 116.0 sezon ort. 98.8 |
49.2% sezon ort. 50.1% | Rakip eFG% | 46.3% sezon ort. 48.4% |
21.7% sezon ort. 12.9% | Zorlanan top kaybı | 9.2% sezon ort. 15.1% |
50.0% sezon ort. 30.5% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 24.9% |
33.3% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 35.3% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Khaalia Hillsman Beşiktaş BOA · 39 dk+8.2 PIR
- Terezia Palenikova Danilos Pizza · 37 dk+7.4 PIR
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 33 dk+4.7 PIR
- Mihaela Lazic Beşiktaş BOA · 39 dk+4.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 35 dk−4.3 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle Beşiktaş BOA · 40 dk−4.2 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 14 dk−3.1 PIR
- Pelin Gülçelik Beşiktaş BOA · 40 dk−1.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Danilos Pizza | 71.6 | 72.9 | 116.0 | 46.3% | 9.2% | 34.1% | 35.3% | 101.0 | 49.2% | 21.7% | 50.0% | 33.3% | +15.0 |
| Beşiktaş BOA | 74.2 | 72.9 | 101.0 | 49.2% | 21.7% | 50.0% | 33.3% | 116.0 | 46.3% | 9.2% | 65.9% | 35.3% | -15.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Danilos Pizza | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 27/68 (%39.7) | Saha İçi Şut | 29/63 (%46.0) |
| 18/40 (%45.0) | 2 Sayı | 25/46 (%54.3) |
| 9/28 (%32.1) | 3 Sayı | 4/17 (%23.5) |
| 20/24 (%83.3) | Serbest Atış | 13/21 (%61.9) |
| 33 | Ribaund | 47 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 18 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 24 | Asist | 22 |
| 13 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 2 |
| 8 | Top Kaybı | 20 |
| 18 | Faul | 22 |
| 202 | Verimlilik (PIR) | 173 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 01.11.2024Danilos Pizza 83-75 Beşiktaş BOA
- 25.01.2025Beşiktaş BOA 81-87 Danilos Pizza
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

