KBSL · 5. Hafta · 2024-2025 · 27 Ekim 2024 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Emlak Konut Beşiktaş BOA karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 18 | 15 | 17 | 23 | 73 |
| Beşiktaş BOA | 26 | 15 | 12 | 17 | 70 |
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.1 sezon ort. 74.4 | Tempo | 76.1 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
95.1 sezon ort. 104.0 | 100 hücumda sayı | 92.9 sezon ort. 100.9 |
46.8% sezon ort. 51.2% | eFG% | 47.5% sezon ort. 49.3% |
15.5% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 17.0% sezon ort. 16.2% |
18.4% sezon ort. 26.5% | Hücum ribaundu % | 18.4% sezon ort. 29.2% |
32.3% sezon ort. 23.1% | Serbest atış oranı | 31.7% sezon ort. 24.5% |
35.5% sezon ort. 43.1% | Üçlük payı | 45.0% sezon ort. 30.6% |
| Savunma | ||
92.9 sezon ort. 97.8 | 100 savunmada yenen sayı | 95.1 sezon ort. 99.6 |
47.5% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 46.8% sezon ort. 48.3% |
17.0% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 15.5% sezon ort. 14.9% |
18.4% sezon ort. 27.0% | Rakip hücum ribaundu % | 18.4% sezon ort. 25.6% |
31.7% sezon ort. 24.6% | Rakip serbest atış oranı | 32.3% sezon ort. 22.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Mihaela Lazic Beşiktaş BOA · 37 dk+7.2 PIR
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 24 dk+4.6 PIR
- Jessica Thomas Emlak Konut · 36 dk+4.6 PIR
- Gamze Takmaz Emlak Konut · 16 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Robyn Lashae Parks Emlak Konut · 25 dk−11.5 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle Beşiktaş BOA · 40 dk−7.4 PIR
- Holly Marie Winterburn Beşiktaş BOA · 39 dk−5.8 PIR
- Astou Ndour Emlak Konut · 40 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Berfin Sertoğlu 250 sayı barajını geçti
- Temitope Titilola Fagbenle 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 76.8 | 76.1 | 95.1 | 46.8% | 15.5% | 18.4% | 32.3% | 92.9 | 47.5% | 17.0% | 81.6% | 31.7% | +2.2 |
| Beşiktaş BOA | 75.4 | 76.1 | 92.9 | 47.5% | 17.0% | 18.4% | 31.7% | 95.1 | 46.8% | 15.5% | 81.6% | 32.3% | -2.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 25/62 (%40.3) | Saha İçi Şut | 24/60 (%40.0) |
| 17/40 (%42.5) | 2 Sayı | 15/33 (%45.5) |
| 8/22 (%36.4) | 3 Sayı | 9/27 (%33.3) |
| 15/20 (%75.0) | Serbest Atış | 13/19 (%68.4) |
| 38 | Ribaund | 38 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 18 | Asist | 20 |
| 7 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 14 |
| 19 | Faul | 18 |
| 166 | Verimlilik (PIR) | 156 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Emlak Konut 3, Beşiktaş BOA 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 3-2
- 26.10.2024Emlak Konut 73-70 Beşiktaş BOA
- 19.01.2025Beşiktaş BOA 79-84 Emlak Konut
- 25.03.2025Emlak Konut 82-77 Beşiktaş BOA
- 27.03.2025Beşiktaş BOA 92-82 Emlak Konut
- 29.03.2025Emlak Konut 63-68 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

