KBSL · 4. Hafta · 2024-2025 · 19 Ekim 2024 00:00
Emlak Konut ilk çeyreği 26-17 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 17 | 19 | 16 | 25 | 77 |
| Emlak Konut | 26 | 14 | 21 | 32 | 93 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.1 sezon ort. 75.4 | Tempo | 71.1 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
106.9 sezon ort. 98.6 | 100 hücumda sayı | 132.6 sezon ort. 102.5 |
44.5% sezon ort. 48.8% | eFG% | 67.5% sezon ort. 50.5% |
17.6% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 13.0% sezon ort. 15.6% |
47.5% sezon ort. 27.1% | Hücum ribaundu % | 26.9% sezon ort. 26.1% |
39.1% sezon ort. 25.3% | Serbest atış oranı | 40.4% sezon ort. 22.8% |
25.0% sezon ort. 28.2% | Üçlük payı | 29.8% sezon ort. 43.3% |
| Savunma | ||
132.6 sezon ort. 98.3 | 100 savunmada yenen sayı | 106.9 sezon ort. 97.2 |
67.5% sezon ort. 47.5% | Rakip eFG% | 44.5% sezon ort. 46.1% |
13.0% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 17.6% sezon ort. 14.5% |
26.9% sezon ort. 32.6% | Rakip hücum ribaundu % | 47.5% sezon ort. 25.8% |
40.4% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 39.1% sezon ort. 24.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Astou Ndour Emlak Konut · 30 dk+17.3 PIR
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 38 dk+8.5 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 36 dk+7.8 PIR
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 36 dk+3.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Zeynep Şevval Gül OGM Ormanspor · 15 dk−4.2 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 17 dk−3.7 PIR
- Manolya Kurtulmuş OGM Ormanspor · 29 dk−3.4 PIR
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 29 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Astou Ndour 1.000 sayı barajını geçti
- Astou Ndour 50 top çalma barajını geçti
- Victoria Macaulay 100 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 72.0 | 71.1 | 106.9 | 44.5% | 17.6% | 47.5% | 39.1% | 132.6 | 67.5% | 13.0% | 73.1% | 40.4% | -25.7 |
| Emlak Konut | 70.1 | 71.1 | 132.6 | 67.5% | 13.0% | 26.9% | 40.4% | 106.9 | 44.5% | 17.6% | 52.5% | 39.1% | +25.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 24/64 (%37.5) | Saha İçi Şut | 34/57 (%59.6) |
| 15/48 (%31.3) | 2 Sayı | 25/40 (%62.5) |
| 9/16 (%56.3) | 3 Sayı | 9/17 (%52.9) |
| 20/25 (%80.0) | Serbest Atış | 16/23 (%69.6) |
| 38 | Ribaund | 28 |
| 19 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 13 | Asist | 24 |
| 6 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 10 |
| 18 | Faul | 21 |
| 145 | Verimlilik (PIR) | 229 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, Emlak Konut 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 18.10.2024OGM Ormanspor 77-93 Emlak Konut
- 10.01.2025Emlak Konut 72-79 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

