KBSL · 7. Hafta · 2024-2025 · 14 Kasım 2024 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 29-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bodrum Basketbol | 12 | 20 | 26 | 12 | 70 |
| OGM Ormanspor | 29 | 23 | 24 | 21 | 97 |
| Bodrum Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 77.8 | Tempo | 75.8 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
91.4 sezon ort. 76.4 | 100 hücumda sayı | 129.5 sezon ort. 97.5 |
44.5% sezon ort. 40.1% | eFG% | 61.0% sezon ort. 48.0% |
21.2% sezon ort. 19.3% | Top kaybı oranı | 18.3% sezon ort. 16.9% |
28.3% sezon ort. 22.0% | Hücum ribaundu % | 50.0% sezon ort. 27.1% |
23.4% sezon ort. 19.3% | Serbest atış oranı | 26.5% sezon ort. 25.9% |
32.8% sezon ort. 40.6% | Üçlük payı | 26.5% sezon ort. 28.2% |
| Savunma | ||
129.5 sezon ort. 116.9 | 100 savunmada yenen sayı | 91.4 sezon ort. 100.2 |
61.0% sezon ort. 57.4% | Rakip eFG% | 44.5% sezon ort. 48.5% |
18.3% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 21.2% sezon ort. 17.4% |
50.0% sezon ort. 35.0% | Rakip hücum ribaundu % | 28.3% sezon ort. 32.7% |
26.5% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 25.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kadiatou Sissoko OGM Ormanspor · 20 dk+14.6 PIR
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 37 dk+13.8 PIR
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 26 dk+12.3 PIR
- Grace Elizabeth Berger OGM Ormanspor · 35 dk+5.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tina Krajisnik Bodrum Basketbol · 30 dk−7.4 PIR
- Gizem Sezer Bodrum Basketbol · 23 dk−7.2 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 20 dk−3.1 PIR
- İdil Türk OGM Ormanspor · 8 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bodrum Basketbol | 76.6 | 75.8 | 91.4 | 44.5% | 21.2% | 28.3% | 23.4% | 129.5 | 61.0% | 18.3% | 50.0% | 26.5% | -38.1 |
| OGM Ormanspor | 74.9 | 75.8 | 129.5 | 61.0% | 18.3% | 50.0% | 26.5% | 91.4 | 44.5% | 21.2% | 71.7% | 23.4% | +38.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bodrum Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 24/64 (%37.5) | Saha İçi Şut | 38/68 (%55.9) |
| 15/43 (%34.9) | 2 Sayı | 31/50 (%62.0) |
| 9/21 (%42.9) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 13/15 (%86.7) | Serbest Atış | 14/18 (%77.8) |
| 31 | Ribaund | 51 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 18 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 12 | Asist | 25 |
| 10 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 1 |
| 19 | Top Kaybı | 17 |
| 13 | Faul | 19 |
| 178 | Verimlilik (PIR) | 386 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 13.11.2024Bodrum Basketbol 70-97 OGM Ormanspor
- 31.01.2025OGM Ormanspor 86-66 Bodrum Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

