KBSL · 5. Hafta · 2024-2025 · 26 Ekim 2024 00:00
Fenerbahçe Opet ilk çeyreği 28-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Opet | 28 | 21 | 25 | 13 | 87 |
| OGM Ormanspor | 15 | 21 | 13 | 18 | 67 |
| Fenerbahçe Opet | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.3 sezon ort. 73.9 | Tempo | 76.3 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
112.7 sezon ort. 115.5 | 100 hücumda sayı | 88.8 sezon ort. 99.5 |
65.9% sezon ort. 56.6% | eFG% | 46.6% sezon ort. 48.7% |
17.7% sezon ort. 13.6% | Top kaybı oranı | 24.9% sezon ort. 16.5% |
8.0% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 27.8% |
7.9% sezon ort. 18.8% | Serbest atış oranı | 28.8% sezon ort. 25.8% |
20.6% sezon ort. 31.2% | Üçlük payı | 20.3% sezon ort. 28.4% |
| Savunma | ||
88.8 sezon ort. 88.8 | 100 savunmada yenen sayı | 112.7 sezon ort. 99.1 |
46.6% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 65.9% sezon ort. 47.5% |
24.9% sezon ort. 19.6% | Zorlanan top kaybı | 17.7% sezon ort. 17.5% |
33.3% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 8.0% sezon ort. 33.2% |
28.8% sezon ort. 19.9% | Rakip serbest atış oranı | 7.9% sezon ort. 26.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Opet · 22 dk+13.6 PIR
- Julie Allemand Fenerbahçe Opet · 18 dk+13.4 PIR
- Grace Elizabeth Berger OGM Ormanspor · 39 dk+10.3 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Opet · 22 dk+7.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Manolya Kurtulmuş OGM Ormanspor · 21 dk−15.2 PIR
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 19 dk−10.3 PIR
- İdil Saçalır Fenerbahçe Opet · 19 dk−8.0 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Opet · 22 dk−7.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Manolya Kurtulmuş 150. maçına çıktı
- Sevgi Uzun 50 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Opet | 77.2 | 76.3 | 112.7 | 65.9% | 17.7% | 8.0% | 7.9% | 88.8 | 46.6% | 24.9% | 66.7% | 28.8% | +23.9 |
| OGM Ormanspor | 75.5 | 76.3 | 88.8 | 46.6% | 24.9% | 33.3% | 28.8% | 112.7 | 65.9% | 17.7% | 92.0% | 7.9% | -23.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Opet | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 39/63 (%61.9) | Saha İçi Şut | 23/59 (%39.0) |
| 34/50 (%68.0) | 2 Sayı | 14/47 (%29.8) |
| 5/13 (%38.5) | 3 Sayı | 9/12 (%75.0) |
| 4/5 (%80.0) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 28 | Ribaund | 36 |
| 2 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 30 | Asist | 15 |
| 14 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 22 |
| 15 | Faul | 11 |
| 241 | Verimlilik (PIR) | 120 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 14 karşılaşmada Fenerbahçe Opet 14, OGM Ormanspor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 25.10.2024Fenerbahçe Opet 87-67 OGM Ormanspor
- 17.01.2025OGM Ormanspor 72-59 Fenerbahçe Opet
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

