KBSL · Playoff Yarı Final 4. Maç · 2017-2018 · 11 Mayıs 2018 00:00
Yakın Doğu Üni. 4. çeyreği 19-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çukurova Basketbol | 14 | 22 | 23 | 7 | 66 |
| Yakın Doğu Üni. | 20 | 18 | 19 | 19 | 76 |
| Çukurova Basketbol | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
64.8 sezon ort. 72.7 | Tempo | 64.8 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
101.1 sezon ort. 99.0 | 100 hücumda sayı | 118.0 sezon ort. 107.2 |
50.9% sezon ort. 46.1% | eFG% | 54.8% sezon ort. 51.1% |
20.4% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 10.6% sezon ort. 13.7% |
39.4% sezon ort. 32.2% | Hücum ribaundu % | 34.4% sezon ort. 28.8% |
21.1% sezon ort. 24.4% | Serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 23.5% |
42.1% sezon ort. 33.1% | Üçlük payı | 28.6% sezon ort. 22.9% |
| Savunma | ||
118.0 sezon ort. 97.6 | 100 savunmada yenen sayı | 101.1 sezon ort. 88.9 |
54.8% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 50.9% sezon ort. 43.6% |
10.6% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 20.4% sezon ort. 15.0% |
34.4% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 39.4% sezon ort. 23.5% |
15.9% sezon ort. 27.4% | Rakip serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 15.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Yakın Doğu Üni. · 36 dk+10.2 PIR
- Emel Ecem Güler Çukurova Basketbol · 23 dk+7.9 PIR
- Bahar Hot Çukurova Basketbol · 9 dk+3.2 PIR
- Melis Talay Çukurova Basketbol · 24 dk+2.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erlana Lanay Larkins Çukurova Basketbol · 40 dk−12.0 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üni. · 36 dk−8.6 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Yakın Doğu Üni. · 25 dk−6.9 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Yakın Doğu Üni. · 16 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çukurova Basketbol | 65.3 | 64.8 | 101.1 | 50.9% | 20.4% | 39.4% | 21.1% | 118.0 | 54.8% | 10.6% | 65.6% | 15.9% | -16.9 |
| Yakın Doğu Üni. | 64.4 | 64.8 | 118.0 | 54.8% | 10.6% | 34.4% | 15.9% | 101.1 | 50.9% | 20.4% | 60.6% | 21.1% | +16.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çukurova Basketbol | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| 25/57 (%43.9) | Saha İçi Şut | 32/63 (%50.8) |
| 17/33 (%51.5) | 2 Sayı | 27/45 (%60.0) |
| 8/24 (%33.3) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 8/12 (%66.7) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 34 | Ribaund | 31 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 22 | Asist | 23 |
| 3 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 8 |
| 16 | Faul | 16 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 96 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Çukurova Basketbol 3, Yakın Doğu Üni. 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-5
- 13.10.2017Yakın Doğu Üni. 93-83 Çukurova Basketbol
- 19.01.2018Çukurova Basketbol 69-91 Yakın Doğu Üni.
- 01.05.2018Yakın Doğu Üni. 78-76 Çukurova Basketbol
- 04.05.2018Yakın Doğu Üni. 55-59 Çukurova Basketbol
- 07.05.2018Çukurova Basketbol 64-76 Yakın Doğu Üni.
- 10.05.2018Çukurova Basketbol 66-76 Yakın Doğu Üni.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

