KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2017-2018 · 28 Nisan 2018 00:00
Yakın Doğu Üni. maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 25 | 17 | 20 | 19 | 81 |
| Yakın Doğu Üni. | 25 | 26 | 18 | 18 | 87 |
| Galatasaray | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.4 sezon ort. 72.8 | Tempo | 75.4 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
108.4 sezon ort. 101.9 | 100 hücumda sayı | 114.3 sezon ort. 107.3 |
49.3% sezon ort. 46.6% | eFG% | 47.8% sezon ort. 51.3% |
12.4% sezon ort. 13.4% | Top kaybı oranı | 10.3% sezon ort. 13.7% |
33.3% sezon ort. 32.0% | Hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 28.9% |
18.1% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 33.8% sezon ort. 23.0% |
25.0% sezon ort. 26.9% | Üçlük payı | 16.2% sezon ort. 23.3% |
| Savunma | ||
114.3 sezon ort. 103.3 | 100 savunmada yenen sayı | 108.4 sezon ort. 88.6 |
47.8% sezon ort. 51.7% | Rakip eFG% | 49.3% sezon ort. 43.6% |
10.3% sezon ort. 19.1% | Zorlanan top kaybı | 12.4% sezon ort. 15.2% |
30.6% sezon ort. 31.9% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 23.6% |
33.8% sezon ort. 27.9% | Rakip serbest atış oranı | 18.1% sezon ort. 15.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jantel Cherrill Lavender Yakın Doğu Üni. · 31 dk+9.0 PIR
- Olcay Çakır Turgut Yakın Doğu Üni. · 28 dk+7.9 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üni. · 34 dk+6.3 PIR
- Alexandria Christine Quigley Galatasaray · 34 dk+3.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Cansu Köksal Öngüner Yakın Doğu Üni. · 26 dk−10.2 PIR
- Gintare Petronyte Galatasaray · 25 dk−9.7 PIR
- Kayla McBride Yakın Doğu Üni. · 32 dk−8.6 PIR
- Sandrine Beatrice Gruda Yakın Doğu Üni. · 21 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Başaran Turan 250 sayı barajını geçti
- Kuanitra Holingsvorth 100 asist barajını geçti
- Alexandria Christine Quigley 250 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 74.7 | 75.4 | 108.4 | 49.3% | 12.4% | 33.3% | 18.1% | 114.3 | 47.8% | 10.3% | 69.4% | 33.8% | -5.9 |
| Yakın Doğu Üni. | 76.1 | 75.4 | 114.3 | 47.8% | 10.3% | 30.6% | 33.8% | 108.4 | 49.3% | 12.4% | 66.7% | 18.1% | +5.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| 32/72 (%44.4) | Saha İçi Şut | 31/68 (%45.6) |
| 25/54 (%46.3) | 2 Sayı | 28/57 (%49.1) |
| 7/18 (%38.9) | 3 Sayı | 3/11 (%27.3) |
| 10/13 (%76.9) | Serbest Atış | 22/23 (%95.7) |
| 39 | Ribaund | 39 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 20 | Asist | 23 |
| 5 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 9 |
| 20 | Faul | 15 |
| 91 | Verimlilik (PIR) | 111 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Galatasaray 2, Yakın Doğu Üni. 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 03.11.2017Galatasaray 71-77 Yakın Doğu Üni.
- 16.02.2018Yakın Doğu Üni. 70-54 Galatasaray
- 24.04.2018Yakın Doğu Üni. 90-53 Galatasaray
- 27.04.2018Galatasaray 81-87 Yakın Doğu Üni.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

