KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2017-2018 · 25 Nisan 2018 00:00
Yakın Doğu Üni. 3. çeyreği 28-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üni. | 23 | 17 | 28 | 22 | 90 |
| Galatasaray | 9 | 24 | 9 | 11 | 53 |
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.2 sezon ort. 72.1 | Tempo | 82.2 sezon ort. 72.5 |
| Hücum | ||
111.3 sezon ort. 107.4 | 100 hücumda sayı | 63.5 sezon ort. 104.0 |
64.5% sezon ort. 50.8% | eFG% | 28.5% sezon ort. 47.6% |
24.8% sezon ort. 13.2% | Top kaybı oranı | 13.6% sezon ort. 13.3% |
30.8% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 21.8% sezon ort. 32.6% |
17.7% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 10.1% sezon ort. 20.2% |
25.8% sezon ort. 23.0% | Üçlük payı | 22.8% sezon ort. 27.0% |
| Savunma | ||
63.5 sezon ort. 90.1 | 100 savunmada yenen sayı | 111.3 sezon ort. 103.4 |
28.5% sezon ort. 44.3% | Rakip eFG% | 64.5% sezon ort. 50.9% |
13.6% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 24.8% sezon ort. 18.4% |
21.8% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 31.9% |
10.1% sezon ort. 16.1% | Rakip serbest atış oranı | 17.7% sezon ort. 28.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gintare Petronyte Galatasaray · 26 dk+9.5 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üni. · 24 dk+8.1 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Yakın Doğu Üni. · 32 dk+8.1 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Yakın Doğu Üni. · 20 dk+7.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kaela Dawn Davis Galatasaray · 23 dk−12.1 PIR
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 26 dk−11.5 PIR
- Tuğba Theodore Galatasaray · 23 dk−10.1 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 29 dk−7.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Özge Kavurmacıoğlu 150. maçına çıktı
- Courtney Michelle Vandersloot 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üni. | 80.8 | 82.2 | 111.3 | 64.5% | 24.8% | 30.8% | 17.7% | 63.5 | 28.5% | 13.6% | 78.2% | 10.1% | +47.9 |
| Galatasaray | 83.5 | 82.2 | 63.5 | 28.5% | 13.6% | 21.8% | 10.1% | 111.3 | 64.5% | 24.8% | 69.2% | 17.7% | -47.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 36/62 (%58.1) | Saha İçi Şut | 21/79 (%26.6) |
| 28/46 (%60.9) | 2 Sayı | 18/61 (%29.5) |
| 8/16 (%50.0) | 3 Sayı | 3/18 (%16.7) |
| 10/11 (%90.9) | Serbest Atış | 8/8 (%100.0) |
| 51 | Ribaund | 30 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 43 | Savunma Ribaundu | 18 |
| 28 | Asist | 13 |
| 6 | Top Çalma | 17 |
| 5 | Blok | 2 |
| 22 | Top Kaybı | 13 |
| 14 | Faul | 11 |
| 131 | Verimlilik (PIR) | 44 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Yakın Doğu Üni. 4, Galatasaray 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 03.11.2017Galatasaray 71-77 Yakın Doğu Üni.
- 16.02.2018Yakın Doğu Üni. 70-54 Galatasaray
- 24.04.2018Yakın Doğu Üni. 90-53 Galatasaray
- 27.04.2018Galatasaray 81-87 Yakın Doğu Üni.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

