KBSL · 26. Hafta · 2021-2022 · 19 Nisan 2022 00:00

60 - 67

Antalya 07 Basketbol maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ İl Özel İdare | 12 | 17 | 17 | 14 | 60 |
| Antalya 07 Basketbol | 18 | 26 | 9 | 14 | 67 |
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 76.4 | Tempo | 74.0 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
83.7 sezon ort. 83.3 | 100 hücumda sayı | 87.8 sezon ort. 88.3 |
43.0% sezon ort. 42.1% | eFG% | 43.4% sezon ort. 46.0% |
24.1% sezon ort. 19.5% | Top kaybı oranı | 22.3% sezon ort. 20.8% |
21.9% sezon ort. 25.7% | Hücum ribaundu % | 40.0% sezon ort. 23.0% |
44.0% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 17.6% sezon ort. 29.2% |
26.0% sezon ort. 27.7% | Üçlük payı | 50.0% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
87.8 sezon ort. 113.1 | 100 savunmada yenen sayı | 83.7 sezon ort. 102.4 |
43.4% sezon ort. 54.9% | Rakip eFG% | 43.0% sezon ort. 48.8% |
22.3% sezon ort. 14.7% | Zorlanan top kaybı | 24.1% sezon ort. 13.9% |
40.0% sezon ort. 29.5% | Rakip hücum ribaundu % | 21.9% sezon ort. 26.5% |
17.6% sezon ort. 24.8% | Rakip serbest atış oranı | 44.0% sezon ort. 22.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tetiana Yurkevichus Antalya 07 Basketbol · 27 dk+8.8 PIR
- Şuğranur Sönmez Elazığ İl Özel İdare · 35 dk+6.7 PIR
- Karmen Cicic Elazığ İl Özel İdare · 36 dk+3.2 PIR
- Chanel Mokango Modiri Elazığ İl Özel İdare · 40 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melike Yalçınkaya Elazığ İl Özel İdare · 35 dk−7.9 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Antalya 07 Basketbol · 28 dk−6.1 PIR
- Gmrice Louise Davis Antalya 07 Basketbol · 32 dk−5.3 PIR
- Aysel Bakır Elazığ İl Özel İdare · 13 dk−4.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Elazığ İl Özel İdare | 71.7 | 74.0 | 83.7 | 43.0% | 24.1% | 21.9% | 44.0% | 87.8 | 43.4% | 22.3% | 60.0% | 17.6% | -4.1 |
| Antalya 07 Basketbol | 76.3 | 74.0 | 87.8 | 43.4% | 22.3% | 40.0% | 17.6% | 83.7 | 43.0% | 24.1% | 78.1% | 44.0% | +4.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| 20/50 (%40.0) | Saha İçi Şut | 24/68 (%35.3) |
| 17/37 (%45.9) | 2 Sayı | 13/34 (%38.2) |
| 3/13 (%23.1) | 3 Sayı | 11/34 (%32.4) |
| 17/22 (%77.3) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 34 | Ribaund | 43 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 8 | Asist | 16 |
| 10 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 21 |
| 13 | Faul | 15 |
| 59 | Verimlilik (PIR) | 69 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 08.01.2022Antalya 07 Basketbol 63-58 Elazığ İl Özel İdare
- 18.04.2022Elazığ İl Özel İdare 60-67 Antalya 07 Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.