KBSL · 26. Hafta · 2018-2019 · 13 Nisan 2019 00:00
Hatay BŞB. 4. çeyreği 26-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 17 | 22 | 17 | 26 | 82 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 17 | 18 | 18 | 15 | 68 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 73.3 | Tempo | 72.2 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
112.6 sezon ort. 105.9 | 100 hücumda sayı | 94.9 sezon ort. 95.4 |
48.6% sezon ort. 50.6% | eFG% | 53.0% sezon ort. 48.2% |
7.0% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 24.1% sezon ort. 19.6% |
31.0% sezon ort. 29.5% | Hücum ribaundu % | 21.2% sezon ort. 30.9% |
28.2% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 44.0% sezon ort. 31.2% |
36.6% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 46.0% sezon ort. 31.3% |
| Savunma | ||
94.9 sezon ort. 92.2 | 100 savunmada yenen sayı | 112.6 sezon ort. 103.9 |
53.0% sezon ort. 45.6% | Rakip eFG% | 48.6% sezon ort. 50.9% |
24.1% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 7.0% sezon ort. 16.2% |
21.2% sezon ort. 26.1% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 28.4% |
44.0% sezon ort. 25.9% | Rakip serbest atış oranı | 28.2% sezon ort. 21.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Hatay BŞB. · 25 dk+16.4 PIR
- Gamze Takmaz Bellona Kayseri Basketbol · 22 dk+12.6 PIR
- Cansu Çolakoğlu Bellona Kayseri Basketbol · 10 dk+8.4 PIR
- Maja Miljkovic Bellona Kayseri Basketbol · 22 dk+6.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşegül Günay Aladağ Hatay BŞB. · 16 dk−7.4 PIR
- Tuğba Oral Bellona Kayseri Basketbol · 24 dk−7.2 PIR
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 30 dk−6.9 PIR
- Gizem Sezer Bellona Kayseri Basketbol · 31 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 72.8 | 72.2 | 112.6 | 48.6% | 7.0% | 31.0% | 28.2% | 94.9 | 53.0% | 24.1% | 78.8% | 44.0% | +17.8 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 71.7 | 72.2 | 94.9 | 53.0% | 24.1% | 21.2% | 44.0% | 112.6 | 48.6% | 7.0% | 69.0% | 28.2% | -17.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 31/71 (%43.7) | Saha İçi Şut | 22/50 (%44.0) |
| 24/45 (%53.3) | 2 Sayı | 13/27 (%48.1) |
| 7/26 (%26.9) | 3 Sayı | 9/23 (%39.1) |
| 13/20 (%65.0) | Serbest Atış | 15/22 (%68.2) |
| 39 | Ribaund | 36 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 18 | Asist | 17 |
| 13 | Top Çalma | 2 |
| 4 | Blok | 0 |
| 6 | Top Kaybı | 19 |
| 22 | Faul | 21 |
| 103 | Verimlilik (PIR) | 69 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Hatay BŞB. 5, Bellona Kayseri Basketbol 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 04.01.2019Bellona Kayseri Basketbol 65-67 Hatay BŞB.
- 12.04.2019Hatay BŞB. 82-68 Bellona Kayseri Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

