KBSL · 25. Hafta · 2018-2019 · 7 Nisan 2019 00:00

63 - 83

Hatay BŞB. 2. çeyreği 27-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 21 | 12 | 14 | 16 | 63 |
| Hatay BŞB. | 24 | 27 | 15 | 17 | 83 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.6 sezon ort. 74.2 | Tempo | 73.6 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
85.5 sezon ort. 81.2 | 100 hücumda sayı | 112.8 sezon ort. 105.9 |
39.3% sezon ort. 38.2% | eFG% | 50.7% sezon ort. 50.5% |
11.3% sezon ort. 17.1% | Top kaybı oranı | 14.7% sezon ort. 14.4% |
14.3% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 39.5% sezon ort. 29.2% |
36.1% sezon ort. 20.1% | Serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 20.0% |
21.3% sezon ort. 30.0% | Üçlük payı | 30.4% sezon ort. 38.2% |
| Savunma | ||
112.8 sezon ort. 110.3 | 100 savunmada yenen sayı | 85.5 sezon ort. 92.6 |
50.7% sezon ort. 53.1% | Rakip eFG% | 39.3% sezon ort. 46.0% |
14.7% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 11.3% sezon ort. 17.9% |
39.5% sezon ort. 37.3% | Rakip hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 26.4% |
21.7% sezon ort. 23.3% | Rakip serbest atış oranı | 36.1% sezon ort. 26.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 28 dk+19.8 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Hatay BŞB. · 28 dk+7.7 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 20 dk+5.9 PIR
- Şevval Akalan İstanbul Üniversitesi · 27 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşegül Günay Aladağ Hatay BŞB. · 22 dk−4.1 PIR
- Yasemin Güneş İstanbul Üniversitesi · 25 dk−3.5 PIR
- Eylül Minez İstanbul Üniversitesi · 10 dk−3.3 PIR
- Riquna Uneik Williams Hatay BŞB. · 30 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İlayda Güner 25 blok barajını geçti
- Hande Güven 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 73.7 | 73.6 | 85.5 | 39.3% | 11.3% | 14.3% | 36.1% | 112.8 | 50.7% | 14.7% | 60.5% | 21.7% | -27.3 |
| Hatay BŞB. | 73.6 | 73.6 | 112.8 | 50.7% | 14.7% | 39.5% | 21.7% | 85.5 | 39.3% | 11.3% | 85.7% | 36.1% | +27.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 22/61 (%36.1) | Saha İçi Şut | 31/69 (%44.9) |
| 18/48 (%37.5) | 2 Sayı | 23/48 (%47.9) |
| 4/13 (%30.8) | 3 Sayı | 8/21 (%38.1) |
| 15/22 (%68.2) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 29 | Ribaund | 51 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 12 | Asist | 23 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 13 |
| 16 | Faul | 17 |
| 61 | Verimlilik (PIR) | 113 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 2, Hatay BŞB. 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.12.2018Hatay BŞB. 80-49 İstanbul Üniversitesi
- 06.04.2019İstanbul Üniversitesi 63-83 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.