KBSL · 13. Hafta · 2024-2025 · 22 Aralık 2024 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 32-8 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 32 | 14 | 24 | 15 | 85 |
| Bodrum Basketbol | 8 | 19 | 12 | 9 | 48 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Bodrum Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
85.7 sezon ort. 76.8 | Tempo | 85.7 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
100.5 sezon ort. 102.1 | 100 hücumda sayı | 55.2 sezon ort. 78.3 |
47.2% sezon ort. 48.3% | eFG% | 28.1% sezon ort. 40.9% |
12.8% sezon ort. 14.0% | Top kaybı oranı | 22.9% sezon ort. 19.2% |
20.0% sezon ort. 24.7% | Hücum ribaundu % | 32.1% sezon ort. 21.7% |
33.8% sezon ort. 24.1% | Serbest atış oranı | 24.7% sezon ort. 19.2% |
29.6% sezon ort. 37.4% | Üçlük payı | 46.6% sezon ort. 39.9% |
| Savunma | ||
55.2 sezon ort. 108.9 | 100 savunmada yenen sayı | 100.5 sezon ort. 118.3 |
28.1% sezon ort. 53.7% | Rakip eFG% | 47.2% sezon ort. 58.1% |
22.9% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 12.8% sezon ort. 15.4% |
32.1% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 36.6% |
24.7% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 33.8% sezon ort. 20.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Tonguç Nesibe Aydın · 16 dk+12.0 PIR
- Damla Gezgin Nesibe Aydın · 21 dk+11.5 PIR
- İdal Yavuz Bodrum Basketbol · 21 dk+9.7 PIR
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 26 dk+8.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Zümra Küçük Bodrum Basketbol · 19 dk−8.3 PIR
- Brianna Chantelle Claire Jones Bodrum Basketbol · 30 dk−4.6 PIR
- Gizem Sezer Bodrum Basketbol · 24 dk−3.3 PIR
- Lorena Serfa Nesibe Aydın · 11 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 84.6 | 85.7 | 100.5 | 47.2% | 12.8% | 20.0% | 33.8% | 55.2 | 28.1% | 22.9% | 67.9% | 24.7% | +45.3 |
| Bodrum Basketbol | 86.9 | 85.7 | 55.2 | 28.1% | 22.9% | 32.1% | 24.7% | 100.5 | 47.2% | 12.8% | 80.0% | 33.8% | -45.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Bodrum Basketbol |
|---|---|---|
| 31/71 (%43.7) | Saha İçi Şut | 18/73 (%24.7) |
| 26/50 (%52.0) | 2 Sayı | 13/39 (%33.3) |
| 5/21 (%23.8) | 3 Sayı | 5/34 (%14.7) |
| 18/24 (%75.0) | Serbest Atış | 7/18 (%38.9) |
| 47 | Ribaund | 54 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 38 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 20 | Asist | 13 |
| 15 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 24 |
| 20 | Faul | 18 |
| 223 | Verimlilik (PIR) | 63 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 21.12.2024Nesibe Aydın 85-48 Bodrum Basketbol
- 13.03.2025Bodrum Basketbol 65-111 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

