KBSL · 8. Hafta · 2024-2025 · 17 Kasım 2024 00:00
Maç normal süreyi 66-66 berabere tamamladı; Galatasaray Çağdaş Faktoring uzatmada 18-12 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 15 | 14 | 20 | 17 | 18 | 84 |
| Nesibe Aydın | 15 | 17 | 19 | 15 | 12 | 78 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
83.9 sezon ort. 72.3 | Tempo | 83.9 sezon ort. 76.8 |
| Hücum | ||
100.8 sezon ort. 106.6 | 100 hücumda sayı | 92.5 sezon ort. 102.4 |
50.0% sezon ort. 53.5% | eFG% | 41.8% sezon ort. 48.5% |
16.1% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 12.9% sezon ort. 14.0% |
24.4% sezon ort. 29.8% | Hücum ribaundu % | 19.6% sezon ort. 24.8% |
27.1% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 26.0% sezon ort. 24.5% |
38.6% sezon ort. 35.1% | Üçlük payı | 43.8% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
92.5 sezon ort. 91.5 | 100 savunmada yenen sayı | 100.8 sezon ort. 106.8 |
41.8% sezon ort. 43.3% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 52.7% |
12.9% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 16.1% sezon ort. 16.4% |
19.6% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 24.4% sezon ort. 30.3% |
26.0% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 27.1% sezon ort. 22.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk+8.8 PIR
- Brianna Fraser Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk+6.9 PIR
- Sydney Wallace Nesibe Aydın · 40 dk+6.5 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 37 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Tonguç Nesibe Aydın · 28 dk−16.6 PIR
- Cecilia Zandalasini Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk−7.7 PIR
- Gökşen Fitik Galatasaray Çağdaş Faktoring · 20 dk−7.4 PIR
- Damla Gezgin Nesibe Aydın · 29 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 83.4 | 83.9 | 100.8 | 50.0% | 16.1% | 24.4% | 27.1% | 92.5 | 41.8% | 12.9% | 80.4% | 26.0% | +8.3 |
| Nesibe Aydın | 84.4 | 83.9 | 92.5 | 41.8% | 12.9% | 19.6% | 26.0% | 100.8 | 50.0% | 16.1% | 75.6% | 27.1% | -8.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 31/70 (%44.3) | Saha İçi Şut | 26/73 (%35.6) |
| 23/43 (%53.5) | 2 Sayı | 17/41 (%41.5) |
| 8/27 (%29.6) | 3 Sayı | 9/32 (%28.1) |
| 14/19 (%73.7) | Serbest Atış | 17/19 (%89.5) |
| 47 | Ribaund | 40 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 37 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 26 | Asist | 13 |
| 5 | Top Çalma | 9 |
| 4 | Blok | 3 |
| 15 | Top Kaybı | 12 |
| 21 | Faul | 20 |
| 209 | Verimlilik (PIR) | 162 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 18 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 12, Nesibe Aydın 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.11.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 84-78 Nesibe Aydın
- 12.02.2025Nesibe Aydın 73-97 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

