WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2024-2025 · 14 Kasım 2024 00:00

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Galatasaray Çağdaş Faktoring Çimsa ÇBK Mersin karşısında 2 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çimsa ÇBK Mersin2418151269
Galatasaray Çağdaş Faktoring1715172271
Dört Faktör
Çimsa ÇBK MersinKategoriGalatasaray Çağdaş Faktoring
Tempo
71.3
sezon ort. 72.8
Tempo
71.3
sezon ort. 72.8
Hücum
96.5
sezon ort. 110.1
100 hücumda sayı
99.9
sezon ort. 106.6
47.1%
sezon ort. 53.1%
eFG%
50.0%
sezon ort. 53.5%
18.3%
sezon ort. 15.5%
Top kaybı oranı
14.5%
sezon ort. 16.6%
41.0%
sezon ort. 31.4%
Hücum ribaundu %
30.0%
sezon ort. 29.5%
11.8%
sezon ort. 26.5%
Serbest atış oranı
25.0%
sezon ort. 23.5%
30.9%
sezon ort. 39.4%
Üçlük payı
39.1%
sezon ort. 35.1%
Savunma
99.9
sezon ort. 96.9
100 savunmada yenen sayı
96.5
sezon ort. 91.4
50.0%
sezon ort. 49.0%
Rakip eFG%
47.1%
sezon ort. 43.1%
14.5%
sezon ort. 16.5%
Zorlanan top kaybı
18.3%
sezon ort. 15.5%
30.0%
sezon ort. 22.8%
Rakip hücum ribaundu %
41.0%
sezon ort. 27.2%
25.0%
sezon ort. 21.7%
Rakip serbest atış oranı
11.8%
sezon ort. 25.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.