WbInsight

KBSL · 6. Hafta · 2024-2025 · 2 Kasım 2024 00:00

Botaş ilk yarıyı 36-38 geride kapattı, ikinci yarıyı 44-36 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2016212380
Nesibe Aydın1820171974
Dört Faktör
BotaşKategoriNesibe Aydın
Tempo
72.2
sezon ort. 72.7
Tempo
72.2
sezon ort. 77.3
Hücum
110.7
sezon ort. 98.5
100 hücumda sayı
102.7
sezon ort. 102.0
50.7%
sezon ort. 46.8%
eFG%
50.8%
sezon ort. 48.2%
13.4%
sezon ort. 15.8%
Top kaybı oranı
13.0%
sezon ort. 14.0%
41.5%
sezon ort. 31.1%
Hücum ribaundu %
13.9%
sezon ort. 24.9%
16.7%
sezon ort. 20.6%
Serbest atış oranı
26.7%
sezon ort. 24.5%
34.7%
sezon ort. 35.7%
Üçlük payı
48.3%
sezon ort. 36.7%
Savunma
102.7
sezon ort. 103.9
100 savunmada yenen sayı
110.7
sezon ort. 106.3
50.8%
sezon ort. 50.0%
Rakip eFG%
50.7%
sezon ort. 52.7%
13.0%
sezon ort. 15.9%
Zorlanan top kaybı
13.4%
sezon ort. 16.5%
13.9%
sezon ort. 28.3%
Rakip hücum ribaundu %
41.5%
sezon ort. 29.5%
26.7%
sezon ort. 28.3%
Rakip serbest atış oranı
16.7%
sezon ort. 22.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.