KBSL · 10. Hafta · 2024-2025 · 30 Kasım 2024 00:00
Nesibe Aydın ilk yarıyı 43-45 geride kapattı, ikinci yarıyı 48-36 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 23 | 22 | 19 | 17 | 81 |
| Nesibe Aydın | 15 | 28 | 29 | 19 | 91 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.6 sezon ort. 75.4 | Tempo | 71.6 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
112.8 sezon ort. 98.4 | 100 hücumda sayı | 127.5 sezon ort. 101.0 |
52.2% sezon ort. 48.4% | eFG% | 58.5% sezon ort. 47.8% |
17.3% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 13.0% sezon ort. 14.0% |
41.7% sezon ort. 27.5% | Hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 24.1% |
16.4% sezon ort. 26.4% | Serbest atış oranı | 29.2% sezon ort. 24.4% |
31.3% sezon ort. 27.9% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 37.2% |
| Savunma | ||
127.5 sezon ort. 98.5 | 100 savunmada yenen sayı | 112.8 sezon ort. 106.3 |
58.5% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 52.2% sezon ort. 52.6% |
13.0% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 17.3% sezon ort. 16.3% |
36.1% sezon ort. 32.3% | Rakip hücum ribaundu % | 41.7% sezon ort. 29.6% |
29.2% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sydney Wallace Nesibe Aydın · 32 dk+9.6 PIR
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 37 dk+9.5 PIR
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 28 dk+7.7 PIR
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 19 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kadiatou Sissoko OGM Ormanspor · 25 dk−6.2 PIR
- Duygu Özen OGM Ormanspor · 8 dk−3.5 PIR
- Erica K Wheeler Nesibe Aydın · 36 dk−2.7 PIR
- Lorena Serfa Nesibe Aydın · 35 dk−1.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jaime Nared 50. maçına çıktı
- Grace Elizabeth Berger 100 sayı barajını geçti
- Zitina Lusia Aokuso 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 71.8 | 71.6 | 112.8 | 52.2% | 17.3% | 41.7% | 16.4% | 127.5 | 58.5% | 13.0% | 63.9% | 29.2% | -14.8 |
| Nesibe Aydın | 71.4 | 71.6 | 127.5 | 58.5% | 13.0% | 36.1% | 29.2% | 112.8 | 52.2% | 17.3% | 58.3% | 16.4% | +14.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 30/67 (%44.8) | Saha İçi Şut | 31/65 (%47.7) |
| 20/46 (%43.5) | 2 Sayı | 17/43 (%39.5) |
| 10/21 (%47.6) | 3 Sayı | 14/22 (%63.6) |
| 11/11 (%100.0) | Serbest Atış | 15/19 (%78.9) |
| 38 | Ribaund | 34 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 22 | Asist | 16 |
| 5 | Top Çalma | 9 |
| 4 | Blok | 2 |
| 15 | Top Kaybı | 11 |
| 17 | Faul | 15 |
| 195 | Verimlilik (PIR) | 202 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada OGM Ormanspor 5, Nesibe Aydın 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.11.2024OGM Ormanspor 81-91 Nesibe Aydın
- 21.02.2025Nesibe Aydın 70-68 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

