WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2024-2025 · 24 Kasım 2024 00:00

Çimsa ÇBK Mersin maçı 10 sayı farkla kazandı. OGM Ormanspor ikinci yarıda 33-31 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çimsa ÇBK Mersin2425131880
OGM Ormanspor2017181570
Dört Faktör
Çimsa ÇBK MersinKategoriOGM Ormanspor
Tempo
78.8
sezon ort. 72.6
Tempo
78.8
sezon ort. 75.0
Hücum
103.0
sezon ort. 109.9
100 hücumda sayı
87.5
sezon ort. 99.6
45.8%
sezon ort. 53.1%
eFG%
49.2%
sezon ort. 48.6%
12.8%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
20.2%
sezon ort. 16.8%
38.1%
sezon ort. 31.5%
Hücum ribaundu %
11.8%
sezon ort. 28.8%
30.6%
sezon ort. 25.8%
Serbest atış oranı
14.3%
sezon ort. 26.5%
19.4%
sezon ort. 39.9%
Üçlük payı
14.3%
sezon ort. 28.7%
Savunma
87.5
sezon ort. 97.4
100 savunmada yenen sayı
103.0
sezon ort. 99.6
49.2%
sezon ort. 49.1%
Rakip eFG%
45.8%
sezon ort. 48.4%
20.2%
sezon ort. 16.3%
Zorlanan top kaybı
12.8%
sezon ort. 17.8%
11.8%
sezon ort. 23.5%
Rakip hücum ribaundu %
38.1%
sezon ort. 32.1%
14.3%
sezon ort. 22.1%
Rakip serbest atış oranı
30.6%
sezon ort. 25.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.