KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2023-2024 · 25 Mart 2024 00:00
ÇBK Mersin maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin | 19 | 23 | 19 | 24 | 85 |
| OGM Ormanspor | 19 | 19 | 17 | 21 | 76 |
| ÇBK Mersin | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.5 sezon ort. 77.5 | Tempo | 76.5 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
111.3 sezon ort. 105.7 | 100 hücumda sayı | 99.2 sezon ort. 103.1 |
54.8% sezon ort. 51.5% | eFG% | 52.4% sezon ort. 49.8% |
15.4% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 18.9% sezon ort. 15.9% |
25.0% sezon ort. 30.8% | Hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 31.5% |
30.2% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 24.2% sezon ort. 22.6% |
31.7% sezon ort. 38.7% | Üçlük payı | 27.4% sezon ort. 31.2% |
| Savunma | ||
99.2 sezon ort. 95.8 | 100 savunmada yenen sayı | 111.3 sezon ort. 100.3 |
52.4% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 54.8% sezon ort. 48.4% |
18.9% sezon ort. 16.3% | Zorlanan top kaybı | 15.4% sezon ort. 14.4% |
24.2% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 25.0% |
24.2% sezon ort. 24.5% | Rakip serbest atış oranı | 30.2% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Michaela Nne Onyenwere OGM Ormanspor · 35 dk+9.3 PIR
- Kahleah Copper ÇBK Mersin · 31 dk+6.1 PIR
- Aleksandra Katanic OGM Ormanspor · 30 dk+5.9 PIR
- Marina Alise Mabrey ÇBK Mersin · 35 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elizabeth Williams ÇBK Mersin · 38 dk−8.7 PIR
- Asena Yalçın ÇBK Mersin · 31 dk−5.0 PIR
- Kuanitra Holingsvorth ÇBK Mersin · 11 dk−3.7 PIR
- Virag Csilla Kiss ÇBK Mersin · 28 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin | 76.4 | 76.5 | 111.3 | 54.8% | 15.4% | 25.0% | 30.2% | 99.2 | 52.4% | 18.9% | 75.8% | 24.2% | +12.1 |
| OGM Ormanspor | 76.6 | 76.5 | 99.2 | 52.4% | 18.9% | 24.2% | 24.2% | 111.3 | 54.8% | 15.4% | 75.0% | 30.2% | -12.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 31/63 (%49.2) | Saha İçi Şut | 30/62 (%48.4) |
| 24/43 (%55.8) | 2 Sayı | 25/45 (%55.6) |
| 7/20 (%35.0) | 3 Sayı | 5/17 (%29.4) |
| 16/19 (%84.2) | Serbest Atış | 11/15 (%73.3) |
| 33 | Ribaund | 32 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 24 | Asist | 26 |
| 6 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 20 |
| 200 | Verimlilik (PIR) | 190 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 20 karşılaşmada ÇBK Mersin 17, OGM Ormanspor 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 01.12.2023ÇBK Mersin 107-74 OGM Ormanspor
- 09.03.2024OGM Ormanspor 79-93 ÇBK Mersin
- 22.03.2024OGM Ormanspor 75-80 ÇBK Mersin
- 24.03.2024ÇBK Mersin 85-76 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

