WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2024-2025 · 23 Kasım 2024 00:00

100 - 98

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Nesibe Aydın İlkem Yapı Tarsus Spor karşısında 2 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Nesibe Aydın35222221100
İlkem Yapı Tarsus Spor1937202298
Dört Faktör
Nesibe AydınKategoriİlkem Yapı Tarsus Spor
Tempo
85.2
sezon ort. 76.8
Tempo
85.2
sezon ort. 78.2
Hücum
119.0
sezon ort. 101.2
100 hücumda sayı
113.5
sezon ort. 99.0
55.8%
sezon ort. 47.9%
eFG%
56.3%
sezon ort. 48.9%
13.0%
sezon ort. 14.0%
Top kaybı oranı
19.3%
sezon ort. 18.0%
22.9%
sezon ort. 24.6%
Hücum ribaundu %
34.3%
sezon ort. 26.7%
36.2%
sezon ort. 24.0%
Serbest atış oranı
26.8%
sezon ort. 27.5%
24.6%
sezon ort. 37.6%
Üçlük payı
28.2%
sezon ort. 37.1%
Savunma
113.5
sezon ort. 106.2
100 savunmada yenen sayı
119.0
sezon ort. 110.4
56.3%
sezon ort. 52.4%
Rakip eFG%
55.8%
sezon ort. 54.9%
19.3%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
13.0%
sezon ort. 15.2%
34.3%
sezon ort. 29.9%
Rakip hücum ribaundu %
22.9%
sezon ort. 27.2%
26.8%
sezon ort. 22.3%
Rakip serbest atış oranı
36.2%
sezon ort. 26.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.