KBSL · 16. Hafta · 2024-2025 · 4 Ocak 2025 00:00
Botaş ilk çeyreği 30-18 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 30 | 15 | 17 | 10 | 72 |
| Bodrum Basketbol | 18 | 5 | 8 | 14 | 45 |
| Botaş | Kategori | Bodrum Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.7 sezon ort. 72.7 | Tempo | 72.7 sezon ort. 77.9 |
| Hücum | ||
100.6 sezon ort. 99.0 | 100 hücumda sayı | 60.9 sezon ort. 77.8 |
42.9% sezon ort. 47.2% | eFG% | 29.9% sezon ort. 40.8% |
16.4% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 15.3% sezon ort. 19.6% |
47.6% sezon ort. 30.8% | Hücum ribaundu % | 20.4% sezon ort. 22.5% |
21.4% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 19.6% |
32.9% sezon ort. 35.8% | Üçlük payı | 58.2% sezon ort. 39.4% |
| Savunma | ||
60.9 sezon ort. 105.7 | 100 savunmada yenen sayı | 100.6 sezon ort. 118.1 |
29.9% sezon ort. 51.0% | Rakip eFG% | 42.9% sezon ort. 58.3% |
15.3% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 16.4% sezon ort. 15.2% |
20.4% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 47.6% sezon ort. 35.0% |
16.4% sezon ort. 28.8% | Rakip serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 20.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Claudia Monica Cuic Botaş · 28 dk+20.1 PIR
- Khadijiah Docia Andrea Cave Botaş · 28 dk+15.8 PIR
- Gizem Sezer Bodrum Basketbol · 19 dk+6.0 PIR
- Lindsay Allen Botaş · 21 dk+5.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Brianna Chantelle Claire Jones Bodrum Basketbol · 30 dk−10.6 PIR
- İdal Yavuz Bodrum Basketbol · 11 dk−5.3 PIR
- Rana Uçar Botaş · 12 dk−4.9 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 23 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 71.6 | 72.7 | 100.6 | 42.9% | 16.4% | 47.6% | 21.4% | 60.9 | 29.9% | 15.3% | 79.6% | 16.4% | +39.6 |
| Bodrum Basketbol | 73.8 | 72.7 | 60.9 | 29.9% | 15.3% | 20.4% | 16.4% | 100.6 | 42.9% | 16.4% | 52.4% | 21.4% | -39.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Bodrum Basketbol |
|---|---|---|
| 29/70 (%41.4) | Saha İçi Şut | 17/67 (%25.4) |
| 27/47 (%57.4) | 2 Sayı | 11/28 (%39.3) |
| 2/23 (%8.7) | 3 Sayı | 6/39 (%15.4) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 5/11 (%45.5) |
| 63 | Ribaund | 33 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 43 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 17 | Asist | 14 |
| 10 | Top Çalma | 11 |
| 2 | Blok | 8 |
| 15 | Top Kaybı | 13 |
| 14 | Faul | 14 |
| 200 | Verimlilik (PIR) | 82 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 12.10.2024Bodrum Basketbol 79-71 Botaş
- 03.01.2025Botaş 72-45 Bodrum Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

