WbInsight

KBSL · 13. Hafta · 2024-2025 · 21 Aralık 2024 00:00

Botaş ilk yarıyı 36-41 geride kapattı, ikinci yarıyı 43-26 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2115232079
OGM Ormanspor2417161067
Dört Faktör
BotaşKategoriOGM Ormanspor
Tempo
71.4
sezon ort. 72.8
Tempo
71.4
sezon ort. 75.4
Hücum
111.5
sezon ort. 98.5
100 hücumda sayı
93.2
sezon ort. 99.3
47.9%
sezon ort. 47.0%
eFG%
46.4%
sezon ort. 48.7%
13.5%
sezon ort. 15.8%
Top kaybı oranı
13.5%
sezon ort. 17.1%
48.6%
sezon ort. 30.8%
Hücum ribaundu %
5.6%
sezon ort. 29.1%
15.3%
sezon ort. 20.7%
Serbest atış oranı
32.1%
sezon ort. 25.7%
38.9%
sezon ort. 35.5%
Üçlük payı
26.8%
sezon ort. 28.1%
Savunma
93.2
sezon ort. 104.3
100 savunmada yenen sayı
111.5
sezon ort. 99.3
46.4%
sezon ort. 50.2%
Rakip eFG%
47.9%
sezon ort. 48.3%
13.5%
sezon ort. 15.9%
Zorlanan top kaybı
13.5%
sezon ort. 17.7%
5.6%
sezon ort. 28.6%
Rakip hücum ribaundu %
48.6%
sezon ort. 31.7%
32.1%
sezon ort. 28.1%
Rakip serbest atış oranı
15.3%
sezon ort. 25.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.