KBSL · 11. Hafta · 2024-2025 · 8 Aralık 2024 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Beşiktaş BOA OGM Ormanspor karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş BOA | 22 | 12 | 14 | 13 | 61 |
| OGM Ormanspor | 11 | 15 | 11 | 22 | 59 |
| Beşiktaş BOA | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.6 sezon ort. 74.3 | Tempo | 75.6 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
81.3 sezon ort. 101.3 | 100 hücumda sayı | 77.5 sezon ort. 100.0 |
35.5% sezon ort. 49.8% | eFG% | 35.9% sezon ort. 49.2% |
16.7% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 17.0% |
42.0% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 28.1% |
36.2% sezon ort. 24.3% | Serbest atış oranı | 35.9% sezon ort. 25.4% |
21.7% sezon ort. 31.4% | Üçlük payı | 28.1% sezon ort. 28.1% |
| Savunma | ||
77.5 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 81.3 sezon ort. 100.6 |
35.9% sezon ort. 48.8% | Rakip eFG% | 35.5% sezon ort. 48.9% |
15.9% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 16.7% sezon ort. 17.6% |
27.3% sezon ort. 25.2% | Rakip hücum ribaundu % | 42.0% sezon ort. 31.8% |
35.9% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 36.2% sezon ort. 24.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Zeynep Şevval Gül OGM Ormanspor · 24 dk+2.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 26 dk−11.0 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 35 dk−9.8 PIR
- Manolya Kurtulmuş OGM Ormanspor · 29 dk−7.3 PIR
- Pelin Gülçelik Beşiktaş BOA · 11 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş BOA | 75.0 | 75.6 | 81.3 | 35.5% | 16.7% | 42.0% | 36.2% | 77.5 | 35.9% | 15.9% | 72.7% | 35.9% | +3.8 |
| OGM Ormanspor | 76.1 | 75.6 | 77.5 | 35.9% | 15.9% | 27.3% | 35.9% | 81.3 | 35.5% | 16.7% | 58.0% | 36.2% | -3.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş BOA | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 23/69 (%33.3) | Saha İçi Şut | 21/64 (%32.8) |
| 20/54 (%37.0) | 2 Sayı | 17/46 (%37.0) |
| 3/15 (%20.0) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 12/25 (%48.0) | Serbest Atış | 13/23 (%56.5) |
| 53 | Ribaund | 41 |
| 21 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 16 | Asist | 9 |
| 6 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 14 |
| 19 | Faul | 22 |
| 125 | Verimlilik (PIR) | 97 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Beşiktaş BOA 5, OGM Ormanspor 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 07.12.2024Beşiktaş BOA 61-59 OGM Ormanspor
- 01.03.2025OGM Ormanspor 67-56 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

