KBSL · 7. Hafta · 2024-2025 · 14 Kasım 2024 00:00
Beşiktaş BOA ilk çeyreği 29-17 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş BOA | 29 | 25 | 21 | 19 | 94 |
| Botaş | 17 | 19 | 20 | 11 | 67 |
| Beşiktaş BOA | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.6 sezon ort. 74.4 | Tempo | 74.6 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
128.2 sezon ort. 99.5 | 100 hücumda sayı | 88.3 sezon ort. 99.5 |
54.6% sezon ort. 49.1% | eFG% | 41.7% sezon ort. 47.3% |
8.3% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 9.4% sezon ort. 15.9% |
31.4% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 19.6% sezon ort. 32.2% |
43.1% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 20.7% |
32.3% sezon ort. 31.0% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 35.6% |
| Savunma | ||
88.3 sezon ort. 99.8 | 100 savunmada yenen sayı | 128.2 sezon ort. 102.7 |
41.7% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 54.6% sezon ort. 49.9% |
9.4% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 8.3% sezon ort. 16.1% |
19.6% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 27.5% |
15.3% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 43.1% sezon ort. 27.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Holly Marie Winterburn Beşiktaş BOA · 30 dk+13.8 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle Beşiktaş BOA · 26 dk+11.3 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 33 dk+9.3 PIR
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 34 dk+8.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Khadijiah Docia Andrea Cave Botaş · 28 dk−14.1 PIR
- Pelin Gülçelik Beşiktaş BOA · 19 dk−7.3 PIR
- Lindsay Allen Botaş · 33 dk−3.8 PIR
- Işık Güven Botaş · 14 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş BOA | 73.3 | 74.6 | 128.2 | 54.6% | 8.3% | 31.4% | 43.1% | 88.3 | 41.7% | 9.4% | 80.4% | 15.3% | +39.9 |
| Botaş | 75.8 | 74.6 | 88.3 | 41.7% | 9.4% | 19.6% | 15.3% | 128.2 | 54.6% | 8.3% | 68.6% | 43.1% | -39.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş BOA | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 33/65 (%50.8) | Saha İçi Şut | 26/72 (%36.1) |
| 28/44 (%63.6) | 2 Sayı | 18/46 (%39.1) |
| 5/21 (%23.8) | 3 Sayı | 8/26 (%30.8) |
| 23/28 (%82.1) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 48 | Ribaund | 33 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 37 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 24 | Asist | 12 |
| 6 | Top Çalma | 2 |
| 3 | Blok | 3 |
| 7 | Top Kaybı | 8 |
| 14 | Faul | 21 |
| 260 | Verimlilik (PIR) | 114 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 17 karşılaşmada Beşiktaş BOA 9, Botaş 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 13.11.2024Beşiktaş BOA 94-67 Botaş
- 30.01.2025Botaş 78-69 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

