KBSL · 10. Hafta · 2024-2025 · 2 Aralık 2024 00:00
Beşiktaş BOA maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 17 | 19 | 21 | 20 | 77 |
| Beşiktaş BOA | 19 | 22 | 27 | 17 | 85 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.0 sezon ort. 78.4 | Tempo | 80.0 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
96.1 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 106.5 sezon ort. 100.3 |
49.2% sezon ort. 49.3% | eFG% | 55.5% sezon ort. 49.0% |
17.6% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 18.9% sezon ort. 16.1% |
14.3% sezon ort. 27.6% | Hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 28.7% |
38.3% sezon ort. 27.0% | Serbest atış oranı | 31.3% sezon ort. 24.5% |
21.7% sezon ort. 37.4% | Üçlük payı | 15.6% sezon ort. 31.7% |
| Savunma | ||
106.5 sezon ort. 111.0 | 100 savunmada yenen sayı | 96.1 sezon ort. 99.5 |
55.5% sezon ort. 54.9% | Rakip eFG% | 49.2% sezon ort. 48.3% |
18.9% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 17.6% sezon ort. 14.8% |
31.3% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 25.7% |
31.3% sezon ort. 26.2% | Rakip serbest atış oranı | 38.3% sezon ort. 21.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tina Krajisnik Beşiktaş BOA · 35 dk+16.3 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 35 dk+11.1 PIR
- Holly Marie Winterburn Beşiktaş BOA · 29 dk+2.9 PIR
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 28 dk+1.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Banu Şimşek İlkem Yapı Tarsus Spor · 10 dk−5.2 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle Beşiktaş BOA · 35 dk−4.0 PIR
- Aisha Marie Sheppard İlkem Yapı Tarsus Spor · 38 dk−2.3 PIR
- Büşra Akgün İlkem Yapı Tarsus Spor · 28 dk−2.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Holly Marie Winterburn 100 sayı barajını geçti
- Shyla Heal 50 asist barajını geçti
- Tina Krajisnik 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 80.1 | 80.0 | 96.1 | 49.2% | 17.6% | 14.3% | 38.3% | 106.5 | 55.5% | 18.9% | 68.8% | 31.3% | -10.4 |
| Beşiktaş BOA | 79.8 | 80.0 | 106.5 | 55.5% | 18.9% | 31.3% | 31.3% | 96.1 | 49.2% | 17.6% | 85.7% | 38.3% | +10.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 28/60 (%46.7) | Saha İçi Şut | 34/64 (%53.1) |
| 25/47 (%53.2) | 2 Sayı | 31/54 (%57.4) |
| 3/13 (%23.1) | 3 Sayı | 3/10 (%30.0) |
| 18/23 (%78.3) | Serbest Atış | 14/20 (%70.0) |
| 27 | Ribaund | 40 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 21 | Asist | 30 |
| 11 | Top Çalma | 11 |
| 3 | Blok | 5 |
| 15 | Top Kaybı | 17 |
| 17 | Faul | 21 |
| 170 | Verimlilik (PIR) | 232 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada İlkem Yapı Tarsus Spor 0, Beşiktaş BOA 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 01.12.2024İlkem Yapı Tarsus Spor 77-85 Beşiktaş BOA
- 22.02.2025Beşiktaş BOA 100-70 İlkem Yapı Tarsus Spor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

