KBSL · 12. Hafta · 2024-2025 · 14 Aralık 2024 00:00
OGM Ormanspor maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 27 | 18 | 21 | 11 | 77 |
| Danilos Pizza | 23 | 13 | 15 | 21 | 72 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 75.3 | Tempo | 74.3 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
103.1 sezon ort. 98.8 | 100 hücumda sayı | 97.6 sezon ort. 99.6 |
42.9% sezon ort. 48.9% | eFG% | 43.4% sezon ort. 48.0% |
6.8% sezon ort. 17.4% | Top kaybı oranı | 14.5% sezon ort. 17.1% |
29.2% sezon ort. 28.0% | Hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 30.3% |
16.9% sezon ort. 26.5% | Serbest atış oranı | 29.4% sezon ort. 28.0% |
22.1% sezon ort. 28.4% | Üçlük payı | 47.1% sezon ort. 33.2% |
| Savunma | ||
97.6 sezon ort. 99.9 | 100 savunmada yenen sayı | 103.1 sezon ort. 107.4 |
43.4% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 42.9% sezon ort. 50.5% |
14.5% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 6.8% sezon ort. 13.7% |
36.4% sezon ort. 32.2% | Rakip hücum ribaundu % | 29.2% sezon ort. 31.4% |
29.4% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 23.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Zitina Lusia Aokuso OGM Ormanspor · 29 dk+13.5 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 36 dk+11.9 PIR
- Gizem Uca Danilos Pizza · 29 dk+8.6 PIR
- Grace Elizabeth Berger OGM Ormanspor · 36 dk+8.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 37 dk−16.8 PIR
- Terezia Palenikova Danilos Pizza · 36 dk−14.0 PIR
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 28 dk−10.5 PIR
- Yağmur Bul Danilos Pizza · 12 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 74.7 | 74.3 | 103.1 | 42.9% | 6.8% | 29.2% | 16.9% | 97.6 | 43.4% | 14.5% | 63.6% | 29.4% | +5.5 |
| Danilos Pizza | 73.8 | 74.3 | 97.6 | 43.4% | 14.5% | 36.4% | 29.4% | 103.1 | 42.9% | 6.8% | 70.8% | 16.9% | -5.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| 30/77 (%39.0) | Saha İçi Şut | 25/68 (%36.8) |
| 24/60 (%40.0) | 2 Sayı | 16/36 (%44.4) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 9/32 (%28.1) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 13/20 (%65.0) |
| 42 | Ribaund | 50 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 17 | Asist | 17 |
| 8 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 4 |
| 6 | Top Kaybı | 13 |
| 18 | Faul | 13 |
| 173 | Verimlilik (PIR) | 158 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 13.12.2024OGM Ormanspor 77-72 Danilos Pizza
- 07.03.2025Danilos Pizza 77-86 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

