KBSL · 10. Hafta · 2024-2025 · 1 Aralık 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 3. çeyreği 24-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 29 | 17 | 24 | 20 | 90 |
| Danilos Pizza | 20 | 25 | 9 | 19 | 73 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.9 sezon ort. 72.6 | Tempo | 75.9 sezon ort. 76.1 |
| Hücum | ||
118.9 sezon ort. 105.8 | 100 hücumda sayı | 96.0 sezon ort. 99.7 |
57.6% sezon ort. 53.2% | eFG% | 41.7% sezon ort. 48.1% |
8.3% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 12.2% sezon ort. 17.2% |
24.3% sezon ort. 29.8% | Hücum ribaundu % | 29.8% sezon ort. 30.7% |
18.1% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 28.4% |
37.5% sezon ort. 35.1% | Üçlük payı | 40.3% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
96.0 sezon ort. 91.4 | 100 savunmada yenen sayı | 118.9 sezon ort. 106.7 |
41.7% sezon ort. 43.3% | Rakip eFG% | 57.6% sezon ort. 49.7% |
12.2% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 8.3% sezon ort. 13.6% |
29.8% sezon ort. 27.7% | Rakip hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 31.6% |
22.2% sezon ort. 24.5% | Rakip serbest atış oranı | 18.1% sezon ort. 23.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brianna Fraser Galatasaray Çağdaş Faktoring · 32 dk+14.4 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 33 dk+13.9 PIR
- Terezia Palenikova Danilos Pizza · 27 dk+9.2 PIR
- Jasmine Jabrell Walker Danilos Pizza · 31 dk+6.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 26 dk−16.7 PIR
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 38 dk−6.0 PIR
- Yueru Li Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk−5.3 PIR
- Ferda Yıldız Danilos Pizza · 16 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 75.7 | 75.9 | 118.9 | 57.6% | 8.3% | 24.3% | 18.1% | 96.0 | 41.7% | 12.2% | 70.2% | 22.2% | +22.9 |
| Danilos Pizza | 76.0 | 75.9 | 96.0 | 41.7% | 12.2% | 29.8% | 22.2% | 118.9 | 57.6% | 8.3% | 75.7% | 18.1% | -22.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| 36/72 (%50.0) | Saha İçi Şut | 24/72 (%33.3) |
| 25/45 (%55.6) | 2 Sayı | 12/43 (%27.9) |
| 11/27 (%40.7) | 3 Sayı | 12/29 (%41.4) |
| 7/13 (%53.8) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 42 | Ribaund | 42 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 31 | Asist | 13 |
| 3 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 11 |
| 20 | Faul | 11 |
| 241 | Verimlilik (PIR) | 142 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 30.11.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 90-73 Danilos Pizza
- 22.02.2025Danilos Pizza 63-78 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

