KBSL · 8. Hafta · 2024-2025 · 17 Kasım 2024 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Botaş Danilos Pizza karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 27 | 17 | 21 | 10 | 75 |
| Danilos Pizza | 20 | 25 | 11 | 18 | 74 |
| Botaş | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.4 sezon ort. 72.8 | Tempo | 71.4 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
104.7 sezon ort. 98.8 | 100 hücumda sayı | 104.0 sezon ort. 99.3 |
48.5% sezon ort. 47.0% | eFG% | 55.1% sezon ort. 47.4% |
13.0% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 17.7% sezon ort. 16.9% |
31.7% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 30.9% |
22.4% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 23.7% sezon ort. 28.3% |
31.3% sezon ort. 35.8% | Üçlük payı | 33.9% sezon ort. 33.8% |
| Savunma | ||
104.0 sezon ort. 103.8 | 100 savunmada yenen sayı | 104.7 sezon ort. 107.3 |
55.1% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 48.5% sezon ort. 50.2% |
17.7% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 13.4% |
24.2% sezon ort. 27.8% | Rakip hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 31.3% |
23.7% sezon ort. 28.5% | Rakip serbest atış oranı | 22.4% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 37 dk+17.8 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Botaş · 18 dk+8.6 PIR
- Hande Çelebi Danilos Pizza · 9 dk+4.4 PIR
- Damiris Dantas Botaş · 31 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Khadijiah Docia Andrea Cave Botaş · 37 dk−13.9 PIR
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 38 dk−10.6 PIR
- Lindsay Allen Botaş · 32 dk−9.9 PIR
- Deniz Aygül Danilos Pizza · 20 dk−8.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Lindsay Allen 500 sayı barajını geçti
- Beatrice Mompremier 100 sayı barajını geçti
- Khadijiah Docia Andrea Cave 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 71.6 | 71.4 | 104.7 | 48.5% | 13.0% | 31.7% | 22.4% | 104.0 | 55.1% | 17.7% | 75.8% | 23.7% | +0.8 |
| Danilos Pizza | 71.2 | 71.4 | 104.0 | 55.1% | 17.7% | 24.2% | 23.7% | 104.7 | 48.5% | 13.0% | 68.3% | 22.4% | -0.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| 28/67 (%41.8) | Saha İçi Şut | 29/59 (%49.2) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 22/39 (%56.4) |
| 9/21 (%42.9) | 3 Sayı | 7/20 (%35.0) |
| 10/15 (%66.7) | Serbest Atış | 9/14 (%64.3) |
| 38 | Ribaund | 36 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 16 | Asist | 16 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 4 |
| 11 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 15 |
| 161 | Verimlilik (PIR) | 172 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.11.2024Botaş 75-74 Danilos Pizza
- 12.02.2025Danilos Pizza 85-89 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

